CUI 18377462

ARTPROFILE CONSTRUCT SRL

ARTPROFILE CONSTRUCT SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 412.4 mii lei (+36.0% față de 2019), un profit net de 220.1 mii lei și 1 angajat.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

18377462

Nr. înregistrare

J40/2288/2006

EUID

ROONRC.J40/2288/2006

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 3

Adresă

Bld. Camil Ressu, Nr. 39, C.P. 31742

Data înregistrării

14-02-2006

Stare înregistrare

RELUARE ACTIVITATE din data 15.11.2014

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 19-10-2023

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  • 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  • 4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.

  • 4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

  • 4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

  • 4291 - Construcţii hidrotehnice

  • 4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.

  • 4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor

  • 4312 - Lucrări de pregătire a terenului

  • 4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii

  • 4321 - Lucrări de instalaţii electrice

  • 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

  • 4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii

  • 4331 - Lucrări de ipsoserie

  • 4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

  • 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

  • 4339 - Alte lucrări de finisare

  • 4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

  • 4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

  • 4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii

  • 4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie

  • 4616 - Intermedieri în comerţul cu textile, confecţii din blană, încălţăminte şi articole din piele

  • 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2020

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+36.0%

412 427

Rezultat net

+146.7%

+220 118

Capitaluri proprii

+173.8%

346 788

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ARTPROFILE CONSTRUCT SRL în 2020?

Bilanțul pe 2020 arată o cifră de afaceri netă de 412 427 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 220 118 lei.

Este ARTPROFILE CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Nu, ARTPROFILE CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are ARTPROFILE CONSTRUCT SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie.

Când a fost înființată ARTPROFILE CONSTRUCT SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 februarie 2006.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ARTPROFILE CONSTRUCT SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ARTPROFILE CONSTRUCT SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit