CUI 18383596
COMPAFRIG SRL
COMPAFRIG SRL este o firmă din Galaţi, județul Galați, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma este plătitoare de TVA din 2006. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 957.9 mii lei (−4.7% față de 2024), un profit net de 58.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
18383596
Nr. înregistrare
J2006000289179
EUID
ROONRC.J2006000289179
Formă juridică
SRL
Județ
Galați
Localitate
Galaţi
Adresă
STR. COSMINULUI, NR.7, BL.I2C, AP.17
Data înregistrării
15-02-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.02.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 16-02-2006
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4721 - Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
-
4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne
-
4723 - Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
-
4724 - Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și al produselor zaharoase
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
-
4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
-
4762 - Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
957 888
Rezultat net
+58 500
Capitaluri proprii
6 981
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
82 991
|
78 788
|
64 133
|
78 171
|
46 321
|
30 443
|
14 032
|
26 916
|
31 670
|
27 307
|
23 722
|
31 008
|
29 610
|
30 406
|
17 647
|
| Stocuri |
59 724
|
42 607
|
49 903
|
50 593
|
30 158
|
22 943
|
8 610
|
25 830
|
21 645
|
24 202
|
21 681
|
22 350
|
22 970
|
25 552
|
15 666
|
| Creanțe |
561
|
317
|
281
|
0
|
2 306
|
6 404
|
2 043
|
655
|
8 228
|
2 154
|
1 054
|
1 771
|
2 526
|
3 249
|
1 498
|
| Casa și conturi la bănci |
22 706
|
35 864
|
13 949
|
27 578
|
13 857
|
1 096
|
3 379
|
431
|
1 797
|
951
|
987
|
6 887
|
4 114
|
1 605
|
483
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
17
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
407
|
—
|
| Datorii |
76 010
|
130 307
|
150 742
|
274 348
|
274 906
|
270 985
|
255 568
|
256 917
|
250 394
|
234 820
|
205 386
|
191 068
|
183 915
|
156 471
|
122 557
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
6 981
|
−51 519
|
−86 609
|
−196 177
|
−228 585
|
−240 542
|
−241 536
|
−229 984
|
−218 724
|
−207 513
|
−181 664
|
−160 060
|
−154 305
|
−125 658
|
−104 910
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
957 888
|
1 005 011
|
947 214
|
672 939
|
552 034
|
444 814
|
361 486
|
305 299
|
305 108
|
230 541
|
217 887
|
215 399
|
189 002
|
152 419
|
124 781
|
| Venituri totale |
957 888
|
1 005 520
|
947 214
|
672 944
|
552 034
|
444 955
|
361 487
|
305 299
|
305 109
|
230 543
|
217 887
|
219 911
|
189 266
|
152 419
|
124 781
|
| Cheltuieli totale |
887 892
|
963 320
|
879 864
|
635 320
|
534 553
|
439 512
|
369 942
|
313 506
|
316 320
|
249 475
|
233 635
|
225 666
|
217 913
|
169 942
|
136 702
|
| Rezultat brut |
+69 996
|
+42 200
|
+67 350
|
+37 624
|
+17 481
|
+5 443
|
−8 455
|
−8 207
|
−11 211
|
−18 932
|
−15 748
|
−5 755
|
−28 647
|
−17 523
|
−11 921
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+58 500
|
+35 090
|
+57 878
|
+32 408
|
+11 957
|
+993
|
−12 070
|
−11 260
|
−11 211
|
−25 849
|
−21 605
|
−5 755
|
−28 647
|
−20 748
|
−15 154
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
—
|
0
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMPAFRIG SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 957 888 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 58 500 lei.
-
Este COMPAFRIG SRL plătitoare de TVA?
-
Da, COMPAFRIG SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 februarie 2006.
-
Ce cod CAEN principal are COMPAFRIG SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată COMPAFRIG SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 februarie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMPAFRIG SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMPAFRIG SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.