CUI 18503633
TANIDA SRL
TANIDA SRL este o firmă din Feleacu, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 500 lei.
Date de identificare
CUI
18503633
Nr. înregistrare
J12/960/2006
EUID
ROONRC.J12/960/2006
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Feleacu
Adresă
FELEACU, Nr. 216B, C.P. 407270
Data înregistrării
22-03-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.03.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
9604 - Activităţi de întreţinere corporală
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−500
Capitaluri proprii
−342 334
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4331 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
613
|
| Active circulante |
2 517
|
5 017
|
139 016
|
42 115
|
27 194
|
32 984
|
37 582
|
32 206
|
29 782
|
6 215
|
16 825
|
46 901
|
83 441
|
94 324
|
71 709
|
70 955
|
59 059
|
| Stocuri |
—
|
—
|
138 702
|
42 114
|
24 976
|
31 676
|
35 123
|
30 230
|
26 943
|
5 280
|
11 014
|
43 963
|
83 169
|
91 766
|
66 045
|
67 319
|
54 484
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
670
|
684
|
—
|
—
|
—
|
—
|
800
|
800
|
800
|
800
|
| Casa și conturi la bănci |
2 517
|
5 017
|
314
|
1
|
2 218
|
1 308
|
2 459
|
1 306
|
2 155
|
935
|
5 811
|
2 938
|
272
|
1 758
|
4 864
|
2 836
|
3 775
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
218
|
—
|
—
|
410
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
| Datorii |
344 851
|
346 851
|
353 648
|
256 163
|
240 850
|
233 363
|
223 617
|
194 668
|
164 057
|
105 932
|
106 611
|
130 399
|
129 104
|
85 323
|
66 092
|
65 928
|
62 734
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−342 334
|
−341 834
|
−214 632
|
−214 048
|
−213 438
|
−200 379
|
−186 035
|
−162 052
|
−134 275
|
−99 717
|
−89 786
|
−83 498
|
−45 663
|
9 001
|
5 617
|
5 027
|
−3 062
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
7 500
|
25 610
|
23 330
|
46 062
|
49 676
|
50 965
|
71 753
|
51 079
|
82 396
|
90 057
|
57 409
|
38 090
|
44 085
|
3 628
|
49 852
|
32 579
|
| Venituri totale |
0
|
12 097
|
25 689
|
23 335
|
46 062
|
52 451
|
50 965
|
71 754
|
51 079
|
82 413
|
90 057
|
57 409
|
38 090
|
44 085
|
3 628
|
49 852
|
32 579
|
| Cheltuieli totale |
500
|
139 299
|
26 273
|
23 240
|
58 860
|
66 423
|
74 438
|
98 835
|
85 013
|
90 301
|
93 832
|
93 532
|
91 797
|
40 058
|
2 924
|
40 113
|
37 411
|
| Rezultat brut |
−500
|
−127 202
|
−584
|
+95
|
−12 798
|
−13 972
|
−23 473
|
−27 081
|
−33 934
|
−7 888
|
−3 775
|
−36 123
|
−53 707
|
+4 027
|
+704
|
+9 739
|
−4 832
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−127 202
|
−584
|
−611
|
−13 059
|
−14 344
|
−23 983
|
−27 777
|
−34 412
|
−9 931
|
−6 288
|
−37 835
|
−54 663
|
+3 383
|
+591
|
+8 089
|
−7 699
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
3
|
—
|
—
|
1
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este TANIDA SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, TANIDA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TANIDA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a..
-
Când a fost înființată TANIDA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 martie 2006.
-
Unde are sediul TANIDA SRL?
-
Sediul firmei TANIDA SRL (CUI 18503633) este în FELEACU, Nr. 216B, C.P. 407270, Feleacu, județul Cluj.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TANIDA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TANIDA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.