CUI 18561790
STRUCTURAL SRL
STRUCTURAL SRL este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.5 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
18561790
Nr. înregistrare
J2006000875226
EUID
ROONRC.J2006000875226
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
STR. DECEBAL, NR.16A, BL.Q5, SC.A, ET.2, AP.9
Data înregistrării
07-04-2006
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 19.12.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 22-07-2026
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
7111 - Activităţi de arhitectură
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−1 494
Capitaluri proprii
5 676
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
2 741
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 731
|
1 731
|
1 731
|
1 731
|
5 648
|
5 648
|
5 648
|
5 648
|
5 648
|
| Active circulante |
6 224
|
7 170
|
7 170
|
7 420
|
7 620
|
7 820
|
8 020
|
8 220
|
8 420
|
8 620
|
15 855
|
16 005
|
16 155
|
16 305
|
16 455
|
16 741
|
30 726
|
| Stocuri |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
21
|
371
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
21
|
273
|
1 053
|
| Casa și conturi la bănci |
6 203
|
6 799
|
7 149
|
7 399
|
7 599
|
7 799
|
7 999
|
8 199
|
8 399
|
8 599
|
15 834
|
15 984
|
16 134
|
16 284
|
16 434
|
16 468
|
29 673
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
3 289
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
12 750
|
| Venituri în avans |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
5 676
|
7 170
|
7 170
|
7 420
|
7 620
|
7 820
|
8 020
|
8 220
|
10 151
|
10 351
|
17 586
|
17 736
|
21 803
|
21 953
|
22 103
|
22 389
|
23 624
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
43 344
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
43 395
|
| Cheltuieli totale |
1 494
|
—
|
250
|
200
|
200
|
200
|
200
|
1 931
|
200
|
200
|
150
|
4 068
|
150
|
150
|
286
|
982
|
25 183
|
| Rezultat brut |
−1 494
|
0
|
−250
|
−200
|
−200
|
−200
|
−200
|
−1 931
|
−200
|
−200
|
−150
|
−4 068
|
−150
|
−150
|
−286
|
−981
|
+18 212
|
| Rezultat net |
−1 494
|
0
|
−250
|
−200
|
−200
|
−200
|
−200
|
−1 931
|
−200
|
−200
|
−150
|
−4 068
|
−150
|
−150
|
−286
|
−1 714
|
+15 996
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut STRUCTURAL SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 1 494 lei.
-
Este STRUCTURAL SRL plătitoare de TVA?
-
Da, STRUCTURAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 22 iulie 2026.
-
Ce cod CAEN principal are STRUCTURAL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată STRUCTURAL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 aprilie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către STRUCTURAL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STRUCTURAL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.