CUI 18565180
BUGDALUC CONSTRUCT SRL
BUGDALUC CONSTRUCT SRL este o firmă din Ocniţa, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 59.2 mii lei (−60.9% față de 2024), un profit net de 237 lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
18565180
Nr. înregistrare
J06/270/2006
EUID
ROONRC.J06/270/2006
Formă juridică
SRL
Județ
Bistrița-Năsăud
Localitate
Ocniţa
Adresă
NR.410
Data înregistrării
07-04-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.04.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
administrator si reprezentant
administrator si reprezentant
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4521
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
59 212
Rezultat net
+237
Capitaluri proprii
82 091
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Active circulante |
165 375
|
205 041
|
206 974
|
200 627
|
147 710
|
104 209
|
73 165
|
52 533
|
9 598
|
10 686
|
39 025
|
30 412
|
12 832
|
3 797
|
5 301
|
3 600
|
65
|
| Stocuri |
49 000
|
47 000
|
12 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
4 300
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Creanțe |
109 532
|
152 445
|
186 165
|
191 239
|
143 808
|
103 016
|
72 377
|
25 615
|
4 970
|
10 551
|
38 050
|
30 150
|
12 650
|
3 854
|
1 772
|
3 079
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
6 843
|
5 596
|
8 809
|
9 388
|
3 902
|
1 193
|
788
|
26 918
|
328
|
135
|
975
|
262
|
182
|
−57
|
3 529
|
521
|
65
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Datorii |
83 284
|
13 187
|
16 018
|
11 741
|
9 276
|
5 962
|
8 664
|
8 208
|
4 688
|
6 199
|
4 352
|
3 424
|
3 974
|
235
|
2 854
|
1 972
|
4 689
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
82 091
|
191 854
|
190 956
|
188 886
|
138 434
|
98 247
|
64 501
|
44 325
|
4 910
|
4 487
|
34 673
|
26 988
|
8 858
|
3 562
|
2 447
|
1 628
|
−4 624
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
59 212
|
151 362
|
207 097
|
216 766
|
162 142
|
137 945
|
146 871
|
126 681
|
112 405
|
116 924
|
115 669
|
107 610
|
56 144
|
51 132
|
73 385
|
41 499
|
51 753
|
| Venituri totale |
61 212
|
205 438
|
254 021
|
216 766
|
162 142
|
137 945
|
146 871
|
122 381
|
116 705
|
116 924
|
115 669
|
107 610
|
56 144
|
51 132
|
73 385
|
41 499
|
51 753
|
| Cheltuieli totale |
60 383
|
203 177
|
250 191
|
164 470
|
120 374
|
102 925
|
125 228
|
81 698
|
115 156
|
111 940
|
104 514
|
86 252
|
49 164
|
49 772
|
72 410
|
32 805
|
62 103
|
| Rezultat brut |
+829
|
+2 261
|
+3 830
|
+52 296
|
+41 768
|
+35 020
|
+21 643
|
+40 683
|
+1 549
|
+4 984
|
+11 155
|
+21 358
|
+6 980
|
+1 360
|
+975
|
+8 694
|
−10 350
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
+898
|
+2 070
|
+50 453
|
+40 341
|
+33 746
|
+20 175
|
+39 415
|
+424
|
+3 814
|
+7 685
|
+18 130
|
+5 296
|
+1 116
|
+819
|
+6 252
|
−13 217
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
3
|
4
|
7
|
7
|
7
|
6
|
5
|
3
|
6
|
4
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BUGDALUC CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 59 212 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 237 lei.
-
Este BUGDALUC CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, BUGDALUC CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.
-
Când a fost înființată BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 aprilie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BUGDALUC CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.