CUI 18582505
ARHING PROIECT S.R.L.
ARHING PROIECT S.R.L. este o firmă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.5 mii lei (−71.6% față de 2024), un profit net de 3.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
18582505
Nr. înregistrare
J30/380/2006
EUID
ROONRC.J30/380/2006
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Satu Mare
Adresă
STR. IALOMIŢEI, NR.5
Data înregistrării
13-04-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 12.04.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăSursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
29 497
Rezultat net
+3 535
Capitaluri proprii
3 735
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
68
|
1 467
|
1 307
|
14 207
|
27 107
|
40 007
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
11 738
|
55 092
|
26 024
|
40 592
|
36 987
|
8 200
|
64 937
|
111 651
|
48 172
|
56 249
|
314 545
|
248 015
|
203 701
|
359 892
|
303 895
|
279 089
|
330 225
|
| Stocuri |
300
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
—
|
30 378
|
—
|
4 000
|
—
|
—
|
36 428
|
90 304
|
41 725
|
48 250
|
298 235
|
245 536
|
197 886
|
311 061
|
301 771
|
262 370
|
186 957
|
| Casa și conturi la bănci |
11 438
|
24 714
|
26 024
|
36 592
|
36 987
|
8 200
|
28 509
|
21 347
|
6 447
|
7 999
|
16 310
|
2 479
|
5 815
|
48 831
|
2 124
|
16 719
|
143 268
|
| Datorii |
8 003
|
7 376
|
4 682
|
4 871
|
31 934
|
10 449
|
6 442
|
2 178
|
3 622
|
2 804
|
3 302
|
1 529
|
4 821
|
17 667
|
872
|
6 930
|
51 625
|
| Capitaluri proprii |
3 735
|
47 716
|
21 342
|
35 721
|
5 053
|
−2 249
|
58 495
|
109 541
|
46 017
|
54 752
|
325 450
|
273 593
|
238 887
|
342 225
|
303 023
|
272 159
|
278 600
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
29 497
|
103 815
|
64 160
|
98 630
|
86 660
|
82 320
|
93 854
|
291 950
|
111 105
|
89 316
|
79 182
|
63 040
|
48 833
|
108 412
|
54 572
|
23 292
|
316 406
|
| Venituri totale |
69 769
|
103 816
|
64 161
|
98 630
|
86 660
|
82 343
|
93 867
|
291 950
|
111 109
|
89 316
|
79 185
|
63 040
|
48 844
|
108 419
|
54 578
|
23 329
|
316 406
|
| Cheltuieli totale |
65 550
|
61 532
|
57 345
|
62 143
|
78 491
|
84 033
|
33 243
|
173 850
|
61 959
|
32 085
|
24 953
|
26 444
|
35 092
|
35 100
|
22 076
|
23 201
|
27 440
|
| Rezultat brut |
+4 219
|
+42 284
|
+6 816
|
+36 487
|
+8 169
|
−1 690
|
+60 624
|
+118 100
|
+49 150
|
+57 231
|
+54 232
|
+36 596
|
+13 752
|
+73 319
|
+32 502
|
+128
|
+288 966
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 535
|
+41 246
|
+6 270
|
+35 521
|
+7 302
|
−2 449
|
+58 295
|
+109 341
|
+45 817
|
+54 552
|
+51 857
|
+34 705
|
+12 287
|
+70 066
|
+30 864
|
−6 441
|
+278 400
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
—
|
2
|
2
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
2
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ARHING PROIECT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 29 497 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 535 lei.
-
Este ARHING PROIECT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ARHING PROIECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ARHING PROIECT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată ARHING PROIECT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 aprilie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ARHING PROIECT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ARHING PROIECT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.