CUI 18715075
MOBSTYLE SOLUTION SRL
MOBSTYLE SOLUTION SRL este o firmă din Sector 6, București, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 263.3 mii lei (+72.6% față de 2024), un profit net de 2.4 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
18715075
Nr. înregistrare
J40/8717/2006
EUID
ROONRC.J40/8717/2006
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 6
Adresă
DRUMUL SĂBĂRENI, NR.24-26, DEPOZIT COD 1F
Data înregistrării
30-05-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.05.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazineCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3102 - Fabricarea de mobilă pentru bucătării
-
3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
263 300
Rezultat net
+2 406
Capitaluri proprii
−51 009
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
3 171
|
25 618
|
16 707
|
25 737
|
33 161
|
| Active circulante |
2 936
|
31 676
|
45 030
|
132 246
|
127 491
|
137 831
|
111 731
|
1 346
|
10 024
|
27 834
|
21 238
|
11 841
|
1 763
|
35 339
|
2 177
|
912
|
1 966
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 877
|
9 096
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
3 550
|
0
|
771
|
1 478
|
1 478
|
530
|
714
|
| Casa și conturi la bănci |
1 059
|
22 580
|
45 030
|
132 246
|
127 491
|
137 831
|
111 731
|
1 346
|
10 024
|
27 834
|
17 688
|
11 841
|
992
|
33 861
|
699
|
382
|
1 252
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Datorii |
53 945
|
85 091
|
14 983
|
13 019
|
25 017
|
13 607
|
10 012
|
5 344
|
6 553
|
1 705
|
3 984
|
4 298
|
19 255
|
87 822
|
60 917
|
74 296
|
47 749
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−51 009
|
−53 415
|
30 047
|
119 227
|
102 474
|
124 224
|
101 719
|
−3 998
|
3 471
|
26 129
|
17 254
|
7 543
|
−14 321
|
−26 865
|
−42 033
|
−47 647
|
−12 622
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
263 300
|
152 560
|
86 035
|
231 765
|
126 202
|
120 378
|
201 197
|
112 630
|
69 860
|
69 647
|
57 980
|
78 773
|
88 537
|
125 129
|
84 980
|
29 214
|
103 648
|
| Venituri totale |
263 300
|
152 560
|
86 035
|
231 765
|
126 202
|
120 378
|
201 217
|
112 630
|
73 401
|
69 647
|
57 980
|
78 774
|
88 542
|
125 130
|
84 982
|
29 215
|
103 652
|
| Cheltuieli totale |
258 261
|
234 496
|
174 467
|
212 740
|
146 690
|
96 669
|
93 488
|
118 972
|
95 324
|
60 075
|
46 530
|
54 544
|
73 342
|
109 961
|
79 368
|
61 015
|
113 607
|
| Rezultat brut |
+5 039
|
−81 936
|
−88 432
|
+19 025
|
−20 488
|
+23 709
|
+107 729
|
−6 342
|
−21 923
|
+9 572
|
+11 450
|
+24 230
|
+15 200
|
+15 169
|
+5 614
|
−31 800
|
−9 955
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 406
|
−83 462
|
−89 180
|
+16 753
|
−21 750
|
+22 505
|
+105 717
|
−7 469
|
−22 658
|
+8 876
|
+9 711
|
+21 864
|
+12 544
|
+15 169
|
+5 614
|
−35 025
|
−12 822
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
3
|
2
|
2
|
3
|
3
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MOBSTYLE SOLUTION SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 263 300 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 406 lei.
-
Este MOBSTYLE SOLUTION SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, MOBSTYLE SOLUTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MOBSTYLE SOLUTION SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine.
-
Când a fost înființată MOBSTYLE SOLUTION SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MOBSTYLE SOLUTION SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MOBSTYLE SOLUTION SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.