CUI 18818801
REDFLASH S.R.L.
REDFLASH S.R.L. este o firmă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 5226 - Alte activităţi anexe transporturilor. Firma este plătitoare de TVA din 2026. În 2021 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
18818801
Nr. înregistrare
J2006001241167
EUID
ROONRC.J2006001241167
Formă juridică
SRL
Județ
Dolj
Localitate
Craiova
Adresă
STR. BRAZDA LUI NOVAC, NR.91, BL.M13, SC.1, AP.1
Data înregistrării
03-07-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 03.07.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 06-07-2026
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5226 - Alte activităţi anexe transporturilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5225 - Activități de servicii logistice pentru transporturi
-
5231 - Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Capitaluri proprii
−3 757
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active circulante |
378
|
378
|
42 683
|
42 683
|
42 683
|
42 683
|
42 683
|
42 683
|
42 683
|
42 683
|
42 683
|
42 682
|
34 135
|
21 479
|
6 204
|
| Stocuri |
—
|
—
|
41 266
|
41 266
|
41 267
|
41 267
|
41 267
|
41 267
|
41 267
|
41 267
|
41 267
|
41 266
|
33 761
|
20 651
|
5 654
|
| Creanțe |
—
|
—
|
1 039
|
1 039
|
1 038
|
1 038
|
1 038
|
1 038
|
1 038
|
1 038
|
1 038
|
1 038
|
115
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
378
|
259
|
828
|
—
|
| Datorii |
4 135
|
4 135
|
46 440
|
46 440
|
46 440
|
46 440
|
46 440
|
46 440
|
46 440
|
46 440
|
46 440
|
46 439
|
38 354
|
21 606
|
6 004
|
| Capitaluri proprii |
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−3 757
|
−4 219
|
−127
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 656
|
10 875
|
23 015
|
0
|
| Venituri totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2 656
|
10 875
|
23 015
|
0
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 194
|
14 698
|
23 292
|
—
|
| Rezultat brut |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+462
|
−3 823
|
−277
|
0
|
| Rezultat net |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+462
|
−4 092
|
−327
|
0
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este REDFLASH S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, REDFLASH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 iulie 2026.
-
Ce cod CAEN principal are REDFLASH S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5226 - Alte activităţi anexe transporturilor.
-
Când a fost înființată REDFLASH S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2006.
-
Unde are sediul REDFLASH S.R.L.?
-
Sediul firmei REDFLASH S.R.L. (CUI 18818801) este în STR. BRAZDA LUI NOVAC, NR.91, BL.M13, SC.1, AP.1, Craiova, județul Dolj.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către REDFLASH S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește REDFLASH S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.