CUI 1883244
COMLEDA SRL
COMLEDA SRL este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 39.4 mii lei (+49.4% față de 2024) și un profit net de 5.4 mii lei.
Date de identificare
CUI
1883244
Nr. înregistrare
J1991002854137
EUID
ROONRC.J1991002854137
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.4, BL.L64, AP.80
Data înregistrării
09-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 09.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
39 381
Rezultat net
+5 363
Capitaluri proprii
364 608
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4751 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
331 563
|
331 641
|
331 719
|
331 797
|
3 232
|
3 311
|
3 818
|
4 469
|
5 120
|
5 771
|
6 422
|
3 780
|
3 861
|
3 952
|
4 029
|
3 150
|
3 227
|
| Active circulante |
34 844
|
36 581
|
46 374
|
42 454
|
168 121
|
166 305
|
146 177
|
119 494
|
94 689
|
110 125
|
99 527
|
91 669
|
108 343
|
101 115
|
88 630
|
121 630
|
94 396
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
7 414
|
9 000
|
9 000
|
8 999
|
8 999
|
| Creanțe |
6 102
|
6 102
|
6 043
|
6 518
|
46 021
|
41 086
|
40 155
|
40 564
|
40 266
|
81 230
|
81 037
|
42 936
|
42 508
|
47 923
|
47 022
|
53 494
|
56 661
|
| Casa și conturi la bănci |
13 914
|
15 651
|
25 503
|
21 108
|
107 272
|
110 391
|
91 194
|
64 102
|
39 595
|
14 067
|
3 662
|
33 905
|
43 593
|
29 364
|
17 780
|
44 309
|
13 908
|
| Datorii |
1 799
|
1 200
|
19 397
|
23 570
|
5 428
|
1 239
|
2 528
|
2 121
|
1 149
|
2 460
|
302
|
471
|
366
|
4 492
|
2 746
|
49 366
|
11 287
|
| Capitaluri proprii |
364 608
|
367 022
|
358 696
|
350 681
|
165 925
|
168 377
|
147 467
|
121 842
|
98 660
|
113 436
|
105 647
|
94 978
|
111 838
|
100 575
|
89 913
|
75 414
|
86 336
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
39 381
|
26 360
|
32 683
|
21 190
|
29 040
|
27 854
|
28 468
|
27 939
|
29 236
|
32 408
|
15 095
|
20 119
|
24 645
|
20 375
|
30 760
|
43 948
|
57 708
|
| Venituri totale |
41 344
|
26 360
|
32 683
|
21 190
|
29 040
|
27 854
|
28 468
|
27 939
|
29 236
|
32 408
|
15 095
|
20 119
|
24 671
|
20 625
|
30 778
|
43 948
|
57 723
|
| Cheltuieli totale |
34 960
|
16 447
|
23 131
|
17 194
|
4 300
|
6 127
|
1 989
|
3 918
|
43 134
|
1 533
|
3 973
|
36 374
|
12 418
|
7 430
|
14 404
|
13 830
|
14 864
|
| Rezultat brut |
+6 384
|
+9 913
|
+9 552
|
+3 996
|
+24 740
|
+21 727
|
+26 479
|
+24 021
|
−13 898
|
+30 875
|
+11 122
|
−16 255
|
+12 253
|
+13 195
|
+16 374
|
+30 118
|
+42 859
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+5 363
|
+8 327
|
+8 015
|
+3 360
|
+23 868
|
+20 910
|
+25 625
|
+23 182
|
−14 776
|
+29 903
|
+10 669
|
−16 859
|
+11 263
|
+10 662
|
+13 009
|
+25 071
|
+35 993
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMLEDA SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 39 381 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 5 363 lei.
-
Este COMLEDA SRL plătitoare de TVA?
-
Da, COMLEDA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are COMLEDA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
-
Când a fost înființată COMLEDA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMLEDA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMLEDA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.