CUI 18852935

EXPRESSIVE DESIGN SRL

EXPRESSIVE DESIGN SRL este o firmă din Sector 6, București, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma este plătitoare de TVA din 2006. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.1 mil. lei (+152.8% față de 2024), un profit net de 91.1 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

18852935

Nr. înregistrare

J2006011499400

EUID

ROONRC.J2006011499400

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 6

Adresă

STR. DOBRENI, NR.1, BL.P23, SC.6, ET.3, AP.87

Data înregistrării

14-07-2006

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 14.07.2006

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 17-07-2006

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4638 - Comerţ cu ridicata specializat al altor alimente

  • 4645 - Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie

  • 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat

  • 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+152.8%

3 147 464

Rezultat net

+1 880.4%

+91 120

Capitaluri proprii

+383.2%

225 222

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut EXPRESSIVE DESIGN SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 3 147 464 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 91 120 lei.

Este EXPRESSIVE DESIGN SRL plătitoare de TVA?

Da, EXPRESSIVE DESIGN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17 iulie 2006.

Ce cod CAEN principal are EXPRESSIVE DESIGN SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.

Când a fost înființată EXPRESSIVE DESIGN SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2006.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către EXPRESSIVE DESIGN SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește EXPRESSIVE DESIGN SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit