CUI 18890203

GOLDHURST SRL

GOLDHURST SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma este plătitoare de TVA din 2006. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 218.6 mii lei (+5.6% față de 2024), o pierdere netă de 47.5 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

18890203

Nr. înregistrare

J40/12239/2006

EUID

ROONRC.J40/12239/2006

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 4

Adresă

B-DUL GHEORGHE ŞINCAI, NR.13, CAMERA 22, BL.5, SC.1, ET.1, AP.8

Data înregistrării

28-07-2006

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 18.04.2024

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 31-07-2006

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  • 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  • 4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.

  • 4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri

  • 4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

  • 4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

  • 4291 - Construcţii hidrotehnice

  • 4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.

  • 4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor

  • 4312 - Lucrări de pregătire a terenului

  • 4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii

  • 4321 - Lucrări de instalaţii electrice

  • 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

  • 4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii

  • 4331 - Lucrări de ipsoserie

  • 4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

  • 4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

  • 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

  • 4339 - Alte lucrări de finisare

  • 4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

  • 4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

  • 6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 6831 - Agenţii imobiliare

  • 6832 - Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

  • 7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate

  • 8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare

  • 8110 - Activităţi de servicii suport combinate

  • 8211 - Activităţi combinate de secretariat

  • 8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor

  • 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+5.6%

218 641

Rezultat net

−189.0%

−47 464

Capitaluri proprii

−0.2%

23 818 221

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut GOLDHURST SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 218 641 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 47 464 lei.

Este GOLDHURST SRL plătitoare de TVA?

Da, GOLDHURST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 31 iulie 2006.

Ce cod CAEN principal are GOLDHURST SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară.

Când a fost înființată GOLDHURST SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2006.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către GOLDHURST SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește GOLDHURST SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit