CUI 18916044
MAGIC STEPS S.R.L.
MAGIC STEPS S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 9001 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 259.1 mii lei (−0.6% față de 2024), o pierdere netă de 13 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
18916044
Nr. înregistrare
J40/12779/2006
EUID
ROONRC.J40/12779/2006
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR. AVIATIEI, NR.25, BL.14D, SC.2, ET.2, AP.29
Data înregistrării
08-08-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.08.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9001 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
259 105
Rezultat net
−12 952
Capitaluri proprii
5 562
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
9 441
|
1 780
|
1 780
|
21 815
|
43 670
|
65 526
|
87 382
|
1 138
|
1 138
|
1 138
|
1 138
|
1 138
|
—
|
—
|
4 260
|
10 664
|
19 432
|
| Active circulante |
22 980
|
32 113
|
42 310
|
25 097
|
13 001
|
17 083
|
19 374
|
33 426
|
8 547
|
8 597
|
5 537
|
27 686
|
11 960
|
10 347
|
5 033
|
9 468
|
5 120
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
295
|
—
|
—
|
—
|
934
|
—
|
—
|
—
|
—
|
92
|
—
|
—
|
| Creanțe |
19 367
|
22 354
|
19 184
|
8 749
|
7 222
|
7 847
|
7 475
|
7 887
|
6 174
|
5 544
|
5 024
|
3 656
|
8 356
|
1 996
|
1 015
|
1 633
|
260
|
| Casa și conturi la bănci |
3 613
|
9 759
|
23 126
|
16 348
|
5 779
|
8 941
|
11 899
|
25 539
|
2 373
|
2 119
|
513
|
24 030
|
3 604
|
8 351
|
3 926
|
7 835
|
4 860
|
| Cheltuieli în avans |
351
|
—
|
1 590
|
342
|
654
|
255
|
1 606
|
2 763
|
2 079
|
1 888
|
2 295
|
2 298
|
2 396
|
3 593
|
1 103
|
—
|
634
|
| Datorii |
27 210
|
14 704
|
20 182
|
30 701
|
36 767
|
45 472
|
50 821
|
1 736
|
9 068
|
10 924
|
8 633
|
9 464
|
7 525
|
14 431
|
11 227
|
26 791
|
24 440
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
400
|
—
|
| Capitaluri proprii |
5 562
|
19 189
|
25 498
|
16 553
|
20 558
|
37 392
|
57 541
|
35 591
|
2 696
|
699
|
337
|
21 658
|
6 831
|
−491
|
−831
|
−7 059
|
746
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
259 105
|
260 650
|
189 230
|
114 739
|
70 302
|
40 399
|
97 619
|
89 882
|
86 265
|
108 706
|
102 234
|
84 210
|
74 556
|
87 994
|
99 519
|
79 688
|
78 018
|
| Venituri totale |
259 267
|
260 771
|
189 230
|
117 882
|
70 302
|
40 419
|
97 675
|
95 186
|
86 265
|
108 969
|
102 234
|
84 210
|
74 556
|
87 995
|
99 521
|
79 546
|
78 019
|
| Cheltuieli totale |
269 937
|
248 886
|
178 394
|
119 038
|
85 068
|
59 945
|
74 747
|
61 340
|
79 135
|
107 518
|
120 488
|
66 857
|
65 339
|
85 015
|
90 307
|
83 274
|
75 241
|
| Rezultat brut |
−10 670
|
+11 885
|
+10 836
|
−1 156
|
−14 766
|
−19 526
|
+22 928
|
+33 846
|
+7 130
|
+1 451
|
−18 254
|
+17 353
|
+9 217
|
+2 980
|
+9 214
|
−3 728
|
+2 778
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−12 952
|
+10 004
|
+8 945
|
−4 005
|
−16 834
|
−20 149
|
+21 951
|
+32 894
|
+6 267
|
+363
|
−21 321
|
+14 827
|
+7 322
|
+340
|
+6 228
|
−7 805
|
−907
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
3
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MAGIC STEPS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 259 105 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 12 952 lei.
-
Este MAGIC STEPS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MAGIC STEPS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MAGIC STEPS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9001 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole).
-
Când a fost înființată MAGIC STEPS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 august 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MAGIC STEPS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MAGIC STEPS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.