CUI 18994727
FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L.
FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L. este o firmă din Orş. Otopeni, județul Ilfov, înființată în 2020. Activitatea principală: CAEN 6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 48 mii lei (0.0% față de 2023), un profit net de 1.1 mil. lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
18994727
Nr. înregistrare
J23/5296/2020
EUID
ROONRC.J23/5296/2020
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Otopeni
Adresă
STR. GRIVIŢA, NR.11-13, MODULUL NR.3, ET.1, AP.4
Data înregistrării
06-09-2006
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 05.11.2020
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 27-05-2026
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare propriiSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
48 003
Rezultat net
+1 096 460
Capitaluri proprii
−39 325 381
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6810 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
8 342 141
|
8 342 141
|
8 342 141
|
9 382 766
|
9 379 802
|
9 379 802
|
9 379 802
|
10 487 719
|
10 401 819
|
10 253 230
|
9 463 013
|
10 015 562
|
13 548 360
|
20 189 008
|
52 683 227
|
| Active circulante |
1 170 994
|
315 090
|
448 408
|
378 183
|
265 733
|
318 429
|
312 088
|
312 001
|
244 526
|
281 994
|
370 688
|
360 001
|
367 804
|
314 729
|
363 688
|
| Stocuri |
6 807
|
6 807
|
−43 035
|
−49 842
|
−49 842
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
10 104
|
10 104
|
| Creanțe |
1 106 706
|
240 188
|
355 691
|
370 860
|
237 341
|
299 454
|
294 130
|
314 110
|
212 753
|
241 692
|
344 596
|
341 470
|
349 904
|
288 874
|
340 470
|
| Casa și conturi la bănci |
57 481
|
68 095
|
135 752
|
57 165
|
78 234
|
18 975
|
17 958
|
−2 109
|
31 773
|
40 302
|
26 092
|
18 531
|
17 900
|
15 751
|
13 114
|
| Cheltuieli în avans |
282 828
|
282 828
|
282 828
|
282 828
|
282 828
|
282 828
|
282 828
|
282 828
|
353 162
|
396 765
|
400 906
|
406 366
|
478 961
|
600 500
|
6 226 900
|
| Datorii |
48 895 224
|
49 135 779
|
51 323 300
|
53 108 870
|
53 015 230
|
53 062 812
|
52 953 749
|
54 299 041
|
54 706 403
|
54 504 353
|
54 498 895
|
54 066 436
|
57 160 804
|
58 907 945
|
69 115 964
|
| Venituri în avans |
226 120
|
226 120
|
226 120
|
226 120
|
226 120
|
226 120
|
226 120
|
226 120
|
224 983
|
224 983
|
224 983
|
224 983
|
224 983
|
224 983
|
1 260 057
|
| Capitaluri proprii |
−39 325 381
|
−40 421 840
|
−42 476 043
|
−43 291 213
|
−43 312 987
|
−43 307 873
|
−43 205 151
|
−43 442 613
|
−43 931 879
|
−43 797 347
|
−44 489 271
|
−43 509 490
|
−42 990 662
|
−38 028 691
|
−11 102 206
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
48 003
|
48 004
|
48 004
|
33 581
|
31 384
|
33 243
|
74 667
|
72 083
|
76 846
|
187 604
|
261 354
|
5 225 452
|
6 451 146
|
1 600 237
|
2 226 612
|
| Venituri totale |
1 200 716
|
2 271 274
|
52 386
|
33 581
|
31 386
|
383 395
|
3 488 262
|
1 504 390
|
668 556
|
1 548 983
|
263 294
|
5 228 878
|
6 459 202
|
5 515 448
|
2 564 126
|
| Cheltuieli totale |
68 431
|
198 900
|
1 045 392
|
10 894
|
36 500
|
486 117
|
3 250 799
|
1 015 125
|
794 001
|
857 059
|
837 680
|
5 747 706
|
11 429 743
|
32 433 683
|
5 600 426
|
| Rezultat brut |
+1 132 285
|
+2 072 374
|
−993 006
|
+22 687
|
−5 114
|
−102 722
|
+237 463
|
+489 265
|
−125 445
|
+691 924
|
−574 386
|
−518 828
|
−4 970 541
|
−26 918 235
|
−3 036 300
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+1 096 460
|
+2 054 203
|
−994 577
|
+21 773
|
−5 114
|
−102 722
|
+237 463
|
+489 265
|
−125 445
|
+691 924
|
−574 386
|
−518 828
|
−4 970 541
|
−26 926 485
|
−3 039 167
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
1
|
1
|
—
|
—
|
1
|
—
|
—
|
1
|
—
|
2
|
0
|
2
|
1
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 48 003 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 096 460 lei.
-
Este FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii.
-
Când a fost înființată FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 noiembrie 2020.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FORTUNE DEVELOPMENT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.