CUI 18995579
THUNDERFLEX SRL
THUNDERFLEX SRL este o firmă din Orş. Huedin, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 2219 - Fabricarea altor produse din cauciuc. Firma este plătitoare de TVA din 2006. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 18.3 mil. lei (−20.1% față de 2024), o pierdere netă de 1.2 mil. lei și 54 de angajați.
Date de identificare
CUI
18995579
Nr. înregistrare
J12/2947/2006
EUID
ROONRC.J12/2947/2006
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Orş. Huedin
Adresă
STR. VLĂDEASA, NR.43 B
Data înregistrării
06-09-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.09.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 08-09-2006
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2219 - Fabricarea altor produse din cauciucCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic
-
2222 - Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
-
2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcţii
-
2229 - Fabricarea altor produse din material plastic
-
4675 - Comerţ cu ridicata al produselor chimice
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
18 253 567
Rezultat net
−1 179 274
Capitaluri proprii
5 170 192
Număr mediu de salariați
54
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2219 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
12 658 904
|
12 820 980
|
12 438 843
|
12 012 841
|
12 109 763
|
11 851 586
|
11 983 929
|
11 618 124
|
10 104 616
|
9 265 697
|
7 749 815
|
6 041 219
|
7 158 487
|
8 249 497
|
10 840 130
|
11 511 555
|
5 204 882
|
| Active circulante |
22 625 384
|
19 837 049
|
15 369 404
|
18 356 889
|
21 200 050
|
22 577 475
|
23 310 505
|
23 791 526
|
21 863 239
|
16 930 209
|
18 671 507
|
17 008 763
|
15 668 084
|
16 303 354
|
16 800 143
|
20 090 443
|
10 508 441
|
| Stocuri |
13 607 619
|
10 929 385
|
12 763 815
|
12 066 544
|
14 108 410
|
18 284 924
|
17 280 156
|
12 659 316
|
11 049 231
|
9 577 910
|
10 881 939
|
11 104 891
|
9 775 824
|
10 490 048
|
10 746 195
|
5 572 539
|
5 311 817
|
| Creanțe |
8 284 901
|
8 392 619
|
2 015 996
|
5 605 752
|
6 750 303
|
3 998 707
|
5 571 619
|
8 486 642
|
10 380 670
|
6 127 518
|
6 543 167
|
3 721 100
|
5 520 779
|
5 665 488
|
5 644 460
|
13 599 899
|
4 998 953
|
| Casa și conturi la bănci |
732 864
|
515 045
|
589 593
|
684 593
|
341 337
|
293 844
|
458 730
|
2 645 568
|
433 338
|
1 224 781
|
1 246 401
|
2 182 772
|
371 481
|
147 818
|
409 488
|
918 005
|
197 671
|
| Cheltuieli în avans |
4 769
|
4 198
|
41 966
|
8 511
|
2 164
|
2 032
|
3 639
|
2 147
|
—
|
1 444
|
1 298
|
1 675
|
36 221
|
1 385
|
1 101
|
1 744
|
779
|
| Datorii |
30 118 865
|
26 312 761
|
20 174 230
|
21 645 843
|
18 144 200
|
28 219 552
|
27 387 050
|
26 130 282
|
22 838 001
|
17 126 394
|
17 413 458
|
14 227 981
|
14 339 139
|
16 143 122
|
22 335 300
|
30 741 585
|
15 116 843
|
| Capitaluri proprii |
5 170 192
|
6 349 466
|
7 675 983
|
8 732 398
|
15 167 777
|
6 211 541
|
7 911 023
|
9 281 515
|
9 129 854
|
9 070 956
|
9 009 162
|
8 823 676
|
8 523 653
|
8 411 114
|
5 306 074
|
862 157
|
597 259
|
| Capital subscris vărsat |
19 032 300
|
19 032 300
|
19 032 300
|
19 032 300
|
19 032 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
9 135 300
|
4 670 700
|
354 800
|
354 800
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
18 253 567
|
22 833 836
|
25 349 396
|
33 255 455
|
31 984 420
|
20 080 343
|
26 281 976
|
29 027 477
|
27 102 670
|
25 294 887
|
24 417 858
|
26 069 260
|
31 128 308
|
31 240 819
|
37 322 166
|
28 820 065
|
16 891 446
|
| Venituri totale |
20 900 450
|
22 418 353
|
29 094 538
|
36 470 530
|
27 870 119
|
23 179 673
|
29 972 845
|
30 117 191
|
27 617 386
|
25 891 997
|
25 914 243
|
28 076 417
|
31 346 713
|
33 390 173
|
42 596 966
|
28 014 336
|
19 528 850
|
| Cheltuieli totale |
22 079 724
|
23 744 870
|
30 425 540
|
42 905 909
|
28 810 883
|
24 879 157
|
29 872 847
|
29 926 934
|
27 549 591
|
25 830 203
|
25 728 757
|
27 776 395
|
31 234 174
|
34 749 733
|
42 443 892
|
27 697 129
|
19 311 874
|
| Rezultat brut |
−1 179 274
|
−1 326 517
|
−1 331 002
|
−6 435 379
|
−940 764
|
−1 699 484
|
+99 998
|
+190 257
|
+67 795
|
+61 794
|
+185 486
|
+300 022
|
+112 539
|
−1 359 560
|
+153 074
|
+317 207
|
+216 976
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−1 179 274
|
−1 326 517
|
−1 331 002
|
−6 435 379
|
−940 764
|
−1 699 484
|
+82 568
|
+151 660
|
+67 795
|
+61 794
|
+185 486
|
+300 022
|
+112 539
|
−1 359 560
|
+128 018
|
+264 898
|
+178 451
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
54
|
67
|
83
|
79
|
78
|
94
|
—
|
99
|
90
|
85
|
71
|
72
|
80
|
106
|
72
|
54
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut THUNDERFLEX SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 18 253 567 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 1 179 274 lei.
-
Este THUNDERFLEX SRL plătitoare de TVA?
-
Da, THUNDERFLEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 8 septembrie 2006.
-
Ce cod CAEN principal are THUNDERFLEX SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2219 - Fabricarea altor produse din cauciuc.
-
Când a fost înființată THUNDERFLEX SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 septembrie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către THUNDERFLEX SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește THUNDERFLEX SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.