CUI 18996728
STRUD CONSTRUCT SRL
STRUD CONSTRUCT SRL este o firmă din Roman, județul Neamț, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
18996728
Nr. înregistrare
J27/1031/2006
EUID
ROONRC.J27/1031/2006
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Roman
Adresă
Str. Ştefan cel Mare, Nr. 263, C.P.
Data înregistrării
07-09-2006
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.09.2006
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 07-08-2023
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
lichidator judiciar
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2512 - Fabricarea de uşi şi ferestre din metal
-
2561 - Tratarea şi acoperirea metalelor
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2021
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−575 889
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
477 777
|
477 777
|
477 777
|
477 777
|
477 777
|
477 777
|
497 243
|
518 096
|
588 767
|
633 297
|
729 276
|
808 278
|
921 815
|
| Active circulante |
395 468
|
395 468
|
395 468
|
395 468
|
395 468
|
395 468
|
670 584
|
1 031 007
|
3 677 015
|
3 516 476
|
3 763 573
|
3 003 743
|
2 752 410
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
513 777
|
599 515
|
3 378 841
|
3 109 760
|
3 191 145
|
2 317 800
|
1 780 868
|
| Creanțe |
395 463
|
395 463
|
395 463
|
395 463
|
395 463
|
395 463
|
116 697
|
153 312
|
312 960
|
363 914
|
390 025
|
451 572
|
442 947
|
| Casa și conturi la bănci |
5
|
5
|
5
|
5
|
5
|
5
|
40 110
|
278 180
|
−14 786
|
42 802
|
182 403
|
234 371
|
528 595
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 858
|
7 389
|
4 681
|
8 815
|
9 329
|
2 198
|
6 112
|
| Datorii |
1 449 134
|
1 449 134
|
1 449 134
|
1 449 134
|
1 449 134
|
1 449 134
|
1 464 049
|
1 820 682
|
1 753 312
|
1 649 083
|
2 044 318
|
1 713 936
|
2 207 196
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 823
|
2 823
|
2 823
|
6 048
|
—
|
—
|
262 245
|
| Capitaluri proprii |
−575 889
|
−575 889
|
−575 889
|
−575 889
|
−575 889
|
−575 889
|
−297 187
|
−267 013
|
2 514 328
|
2 503 457
|
2 457 860
|
2 100 283
|
1 210 896
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
289 818
|
466 285
|
612 096
|
527 487
|
2 907 381
|
2 475 564
|
4 812 822
|
2 666 141
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
195 066
|
513 632
|
−2 067 330
|
861 675
|
2 660 094
|
3 354 214
|
5 382 825
|
3 738 593
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
473 769
|
543 806
|
664 554
|
847 269
|
2 601 840
|
3 281 158
|
5 268 598
|
3 678 000
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−278 703
|
−30 174
|
−2 731 884
|
+14 406
|
+58 254
|
+73 056
|
+114 227
|
+60 593
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−278 703
|
−30 174
|
−2 731 884
|
+10 871
|
+45 596
|
+51 153
|
+89 387
|
+46 027
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
13
|
6
|
10
|
19
|
29
|
34
|
33
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut STRUD CONSTRUCT SRL în 2021?
-
Bilanțul pe 2021 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este STRUD CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, STRUD CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are STRUD CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată STRUD CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 septembrie 2006.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către STRUD CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STRUD CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.