CUI 19010080

RICTIB SRL

RICTIB SRL este o firmă din Săcele, județul Brașov, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 5113. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

19010080

Nr. înregistrare

J08/2126/2006

EUID

ROONRC.J08/2126/2006

Formă juridică

SRL

Județ

Brașov

Localitate

Săcele

Adresă

STR. OGRAZII, NR.10

Data înregistrării

12-09-2006

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 12.09.2006

Stare la Registrul Comerțului

urmărire penală
funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5113

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii

  • 4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun

  • 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

  • 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse

  • 4623 - Comerţ cu ridicata al animalelor vii

  • 4631 - Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor

  • 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

  • 4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

  • 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat

  • 4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

  • 4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate

  • 4729 - Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

  • 4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate

  • 4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 4781 - Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

  • 4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

  • 4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse

  • 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

  • 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

−22 098

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este RICTIB SRL plătitoare de TVA?

Nu, RICTIB SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are RICTIB SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5113.

Când a fost înființată RICTIB SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 septembrie 2006.

Unde are sediul RICTIB SRL?

Sediul firmei RICTIB SRL (CUI 19010080) este în STR. OGRAZII, NR.10, Săcele, județul Brașov.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către RICTIB SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește RICTIB SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit