CUI 19098164

JOHNNY CONSTRUCT SRL

JOHNNY CONSTRUCT SRL este o firmă din Suceava, județul Suceava, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2022 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

19098164

Nr. înregistrare

J33/1270/2006

EUID

ROONRC.J33/1270/2006

Formă juridică

SRL

Județ

Suceava

Localitate

Suceava

Adresă

STR. MIHAI BĂCESCU, NR.31

Data înregistrării

13-10-2006

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 12.10.2006

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 13-04-2024

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

4521

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2022

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

73 287

Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este JOHNNY CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Nu, JOHNNY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are JOHNNY CONSTRUCT SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.

Când a fost înființată JOHNNY CONSTRUCT SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 octombrie 2006.

Unde are sediul JOHNNY CONSTRUCT SRL?

Sediul firmei JOHNNY CONSTRUCT SRL (CUI 19098164) este în STR. MIHAI BĂCESCU, NR.31, Suceava, județul Suceava.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către JOHNNY CONSTRUCT SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește JOHNNY CONSTRUCT SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit