CUI 19117398

RAD CERT SRL

RAD CERT SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2006. Activitatea principală: CAEN 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 2006. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.4 mil. lei (+7.8% față de 2024), un profit net de 30.6 mii lei și 11 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

19117398

Nr. înregistrare

J2006016707407

EUID

ROONRC.J2006016707407

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 1

Adresă

CALEA GRIVITEI, NR.160, BL.B, ET.4, AP.16

Data înregistrării

20-10-2006

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 20.10.2006

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 24-10-2006

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 2015 - Fabricarea îngrăşămintelor şi produselor azotoase

  • 2041 - Fabricarea săpunurilor, detergenţilor şi a produselor de întreţinere

  • 4612 - Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie

  • 4675 - Comerţ cu ridicata al produselor chimice

  • 7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice

  • 7219 - Cercetare-dezvoltare în alte ştiinţe naturale şi inginerie

  • 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+7.8%

1 415 813

Rezultat net

+135.0%

+30 607

Capitaluri proprii

+2.9%

1 094 118

Număr mediu de salariați

−15.4%

11

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut RAD CERT SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 415 813 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 30 607 lei.

Este RAD CERT SRL plătitoare de TVA?

Da, RAD CERT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 24 octombrie 2006.

Ce cod CAEN principal are RAD CERT SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a..

Când a fost înființată RAD CERT SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2006.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către RAD CERT SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește RAD CERT SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit