CUI 1916732
NERA91 SRL
NERA91 SRL este o firmă din Călăraşi, județul Călărași, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 2004 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 36 mii lei și un profit net de 4 mii lei.
Date de identificare
CUI
1916732
Nr. înregistrare
J1991000504519
EUID
ROONRC.J1991000504519
Formă juridică
SRL
Județ
Călărași
Localitate
Călăraşi
Adresă
STR. LOCOMOTIVEI, NR.5
Data înregistrării
30-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-2004
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
2226 - Fabricarea altor produse din material plastic
-
2562 - Fabricarea articolelor de feronerie
-
3240 - Fabricarea jocurilor și jucăriilor
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
5210 - Depozitări
-
5224 - Manipulări
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
7411 - Activități de design industrial și vestimentar
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
-
9013 - Alte activități de creație artistică
-
9321 - Activități ale parcurilor tematice și de distracții
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
36 000
Rezultat net
+4 044
Capitaluri proprii
1 680 381
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4675 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4675 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4638 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
14 152
|
16 159
|
18 166
|
20 174
|
22 181
|
7 061
|
7 486
|
13 867
|
21 705
|
30 459
|
57 207
|
65 788
|
89 501
|
106 552
|
52 968
|
69 162
|
72 011
|
| Active circulante |
1 665 696
|
1 706 402
|
2 830 964
|
4 572 744
|
4 489 950
|
4 599 712
|
3 950 516
|
3 815 979
|
3 613 963
|
3 533 211
|
3 321 018
|
3 099 069
|
2 955 170
|
2 184 774
|
1 757 621
|
1 380 987
|
848 249
|
| Stocuri |
30
|
30
|
30
|
901 013
|
1 416 009
|
874 131
|
1 255 173
|
1 109 657
|
1 301 230
|
1 071 110
|
950 711
|
711 093
|
725 573
|
726 954
|
734 112
|
514 893
|
287 511
|
| Creanțe |
1 568 165
|
1 664 271
|
2 663 565
|
2 669 848
|
2 682 051
|
3 647 056
|
2 484 940
|
2 673 491
|
1 901 809
|
1 950 137
|
2 233 494
|
2 273 730
|
2 229 476
|
1 455 446
|
989 389
|
863 912
|
320 402
|
| Casa și conturi la bănci |
97 501
|
42 101
|
167 369
|
1 001 883
|
391 890
|
78 525
|
210 403
|
32 831
|
410 924
|
511 964
|
136 813
|
114 246
|
121
|
2 374
|
34 120
|
2 182
|
240 336
|
| Cheltuieli în avans |
887
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
354
|
1 778
|
77 594
|
1 204 075
|
1 419 648
|
1 582 097
|
1 211 429
|
1 228 304
|
1 177 423
|
1 195 833
|
1 207 456
|
1 219 496
|
1 539 069
|
1 069 296
|
1 113 329
|
1 013 952
|
723 918
|
| Capitaluri proprii |
1 680 381
|
1 720 783
|
2 771 536
|
3 388 843
|
3 092 483
|
3 024 676
|
2 746 573
|
2 601 542
|
2 458 245
|
2 367 837
|
2 170 769
|
1 945 361
|
1 505 602
|
1 222 030
|
697 260
|
436 197
|
196 342
|
| Capital subscris vărsat |
53 140
|
53 140
|
53 140
|
53 140
|
53 140
|
53 140
|
53 140
|
53 140
|
3 140
|
3 140
|
3 140
|
3 140
|
3 140
|
3 140
|
3 140
|
3 140
|
3 140
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
36 000
|
0
|
1 745 897
|
4 355 873
|
3 991 373
|
3 681 084
|
4 295 215
|
4 439 005
|
3 273 127
|
3 648 960
|
3 429 995
|
3 610 465
|
4 172 103
|
4 001 251
|
3 503 882
|
2 535 214
|
2 064 573
|
| Venituri totale |
48 697
|
4 265
|
1 906 571
|
4 356 815
|
4 014 819
|
3 682 440
|
4 296 912
|
4 443 555
|
3 312 775
|
3 703 139
|
3 442 032
|
3 645 571
|
4 219 256
|
4 104 513
|
3 514 733
|
2 538 802
|
2 069 728
|
| Cheltuieli totale |
44 299
|
41 758
|
1 927 518
|
4 010 146
|
3 934 733
|
3 357 887
|
4 130 035
|
4 307 502
|
3 207 275
|
3 475 096
|
3 173 269
|
3 131 491
|
3 881 276
|
3 478 956
|
3 204 177
|
2 259 205
|
1 964 569
|
| Rezultat brut |
+4 398
|
−37 493
|
−20 947
|
+346 669
|
+80 086
|
+324 553
|
+166 877
|
+136 053
|
+105 500
|
+228 043
|
+268 763
|
+514 080
|
+337 980
|
+625 557
|
+310 556
|
+279 597
|
+105 159
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+4 044
|
−37 493
|
−20 947
|
+296 360
|
+67 807
|
+278 103
|
+145 031
|
+93 297
|
+90 407
|
+197 069
|
+225 593
|
+439 759
|
+283 572
|
+524 770
|
+261 064
|
+237 343
|
+89 089
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
2
|
5
|
5
|
5
|
6
|
6
|
5
|
5
|
5
|
5
|
6
|
4
|
4
|
4
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NERA91 SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 36 000 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 4 044 lei.
-
Este NERA91 SRL plătitoare de TVA?
-
Da, NERA91 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2004.
-
Ce cod CAEN principal are NERA91 SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..
-
Când a fost înființată NERA91 SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NERA91 SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NERA91 SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.