CUI 1958061
APOLLO SRL
APOLLO SRL este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 9621 - Activități de coafură și frizerie. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 264.5 mii lei (−9.7% față de 2024), un profit net de 29.1 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
1958061
Nr. înregistrare
J1991001210222
EUID
ROONRC.J1991001210222
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
BLD. ALEXANDRU CEL BUN, NR.34-36, PARTER, BL.H1
Data înregistrării
28-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7729 - Activităţi de închiriere şi leasing cu alte bunuri personale şi gospodăreşti n.c.a.
-
7739 - Activităţi de închirierea şi leasing cu alte maşini, echipamente şi bunuri tangibile n.c.a.
-
9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
264 548
Rezultat net
+29 080
Capitaluri proprii
257 972
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9621 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
204 996
|
211 512
|
220 035
|
227 820
|
238 624
|
251 387
|
256 728
|
267 022
|
276 827
|
285 728
|
286 042
|
297 704
|
305 629
|
317 678
|
355 890
|
351 231
|
239 118
|
| Active circulante |
84 804
|
46 142
|
41 481
|
43 265
|
2 617
|
51 593
|
30 742
|
26 261
|
22 904
|
45 300
|
34 833
|
49 336
|
37 355
|
31 905
|
39 618
|
34 386
|
41 385
|
| Stocuri |
1 076
|
13 295
|
900
|
0
|
0
|
12 623
|
16 255
|
15 295
|
17 436
|
11 314
|
29 122
|
10 786
|
19 809
|
19 423
|
18 814
|
15 014
|
21 533
|
| Creanțe |
22 585
|
30 460
|
1 819
|
19 467
|
1 819
|
7 740
|
5 819
|
6 261
|
4 642
|
5 574
|
5 555
|
27 263
|
13 356
|
12 459
|
13 181
|
13 043
|
16 316
|
| Casa și conturi la bănci |
61 143
|
2 387
|
38 762
|
23 798
|
798
|
31 230
|
8 668
|
4 705
|
826
|
28 412
|
156
|
11 287
|
4 190
|
23
|
7 623
|
6 329
|
3 536
|
| Cheltuieli în avans |
14 420
|
53 907
|
39 345
|
14 659
|
14 779
|
14 899
|
15 152
|
15 139
|
15 441
|
12 995
|
12 896
|
13 397
|
12 814
|
11 649
|
11 496
|
11 259
|
11 173
|
| Datorii |
46 248
|
56 002
|
20 009
|
32 826
|
208 818
|
275 033
|
309 812
|
323 753
|
371 540
|
390 643
|
437 473
|
495 009
|
418 643
|
425 228
|
392 764
|
385 361
|
287 646
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
257 972
|
255 559
|
280 852
|
252 918
|
47 202
|
42 846
|
−7 190
|
−15 331
|
−56 368
|
−46 620
|
−103 702
|
−134 572
|
−62 845
|
−63 996
|
14 240
|
11 515
|
4 030
|
| Capital subscris vărsat |
240
|
240
|
240
|
240
|
240
|
240
|
240
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
264 548
|
293 056
|
276 531
|
68 063
|
69 202
|
619 245
|
659 102
|
594 354
|
522 893
|
481 645
|
356 612
|
192 402
|
373 325
|
396 138
|
466 664
|
358 605
|
477 799
|
| Venituri totale |
264 548
|
293 100
|
277 218
|
245 878
|
118 580
|
752 312
|
740 249
|
722 839
|
637 959
|
581 599
|
362 462
|
199 238
|
374 985
|
412 814
|
472 406
|
365 947
|
484 201
|
| Cheltuieli totale |
231 736
|
315 942
|
246 843
|
36 719
|
110 705
|
697 003
|
724 745
|
674 583
|
641 631
|
520 099
|
331 592
|
282 366
|
382 107
|
491 050
|
495 673
|
489 968
|
507 571
|
| Rezultat brut |
+32 812
|
−22 842
|
+30 375
|
+209 159
|
+7 875
|
+55 309
|
+15 504
|
+48 256
|
−3 672
|
+61 500
|
+30 870
|
−83 128
|
−7 122
|
−78 236
|
−23 267
|
−124 021
|
−23 370
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+29 080
|
−25 293
|
+27 934
|
+205 716
|
+4 356
|
+50 036
|
+8 101
|
+41 037
|
−9 748
|
+57 082
|
+30 870
|
−83 128
|
−7 122
|
−78 236
|
−23 267
|
−130 471
|
−29 103
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
6
|
5
|
0
|
2
|
18
|
21
|
21
|
22
|
22
|
20
|
18
|
26
|
28
|
29
|
26
|
30
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut APOLLO SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 264 548 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 29 080 lei.
-
Este APOLLO SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, APOLLO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are APOLLO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9621 - Activități de coafură și frizerie.
-
Când a fost înființată APOLLO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 iulie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către APOLLO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește APOLLO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.