CUI 1997249

MAROGET SRL

MAROGET SRL este o firmă din Paşcani, județul Iași, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 5241. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 15.6 mii lei (0.0% față de 2023) și un profit net de 3.3 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

1997249

Nr. înregistrare

J22/391/1992

EUID

ROONRC.J22/391/1992

Formă juridică

SRL

Județ

Iași

Localitate

Paşcani

Adresă

STR. ŞTEFAN CEL MARE, BL.A6

Data înregistrării

28-11-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 28.11.1992

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5241

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

0.0%

15 600

Rezultat net

−10.9%

+3 279

Capitaluri proprii

−16.5%

82 897

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut MAROGET SRL în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 15 600 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 279 lei.

Este MAROGET SRL plătitoare de TVA?

Nu, MAROGET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are MAROGET SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5241.

Când a fost înființată MAROGET SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 februarie 1992.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către MAROGET SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește MAROGET SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit