CUI 200106
PHARMAFARM S.R.L.
PHARMAFARM S.R.L. este o firmă din Mogoşoaia, județul Ilfov, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4646 - Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 22.4 mii lei (−99.7% față de 2024), o pierdere netă de 582 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
200106
Nr. înregistrare
J23/1293/2024
EUID
ROONRC.J2024001293232
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Mogoşoaia
Adresă
STR. AEROPORTULUI, NR.53, BIROUL NUMĂRUL F9, ET.PARTER
Data înregistrării
27-11-1992
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 19.02.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
reprezentant al persoanei juridice
Administrator
reprezentant al persoanei juridice
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
22 383
Rezultat net
−582 037
Capitaluri proprii
841 919
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4646 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
51 065
|
965 494
|
3 913 112
|
14 097 474
|
17 270 843
|
16 382 473
|
15 470 682
|
18 087 154
|
23 725 778
|
17 182 679
|
16 126 899
|
14 118 224
|
13 159 806
|
11 850 200
|
33 978 307
|
49 815 264
|
47 271 103
|
| Active circulante |
1 787 805
|
33 129 710
|
174 713 918
|
718 309 004
|
639 313 402
|
581 860 486
|
587 323 693
|
478 301 622
|
442 482 164
|
400 116 388
|
360 087 107
|
295 935 829
|
396 880 807
|
372 914 354
|
339 163 237
|
332 520 926
|
392 011 533
|
| Stocuri |
0
|
51 435
|
9 595 684
|
111 763 887
|
96 624 708
|
115 694 107
|
123 908 203
|
119 906 015
|
130 728 915
|
115 671 700
|
92 558 524
|
79 077 090
|
91 057 103
|
70 741 435
|
56 067 419
|
49 307 400
|
74 186 588
|
| Creanțe |
131 215
|
27 222 996
|
151 570 227
|
598 414 391
|
536 744 524
|
462 231 467
|
461 635 990
|
352 995 800
|
290 635 263
|
241 160 357
|
218 726 547
|
188 226 256
|
260 756 362
|
276 547 966
|
263 710 951
|
270 859 451
|
314 320 667
|
| Casa și conturi la bănci |
1 656 590
|
5 855 279
|
13 548 007
|
8 130 726
|
5 944 170
|
3 934 912
|
1 779 500
|
5 399 807
|
21 117 986
|
43 284 331
|
48 802 036
|
1 863 950
|
695 548
|
7 127 968
|
19 384 867
|
12 354 075
|
3 504 278
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
250 148
|
444 852
|
506 025
|
474 496
|
356 617
|
390 903
|
412 260
|
342 177
|
199 794
|
251 484
|
316 968
|
295 918
|
193 411
|
54 257
|
141 400
|
| Datorii |
947 886
|
814 729
|
144 707 783
|
663 792 977
|
578 159 350
|
519 641 919
|
520 926 172
|
408 323 014
|
362 042 982
|
322 120 980
|
348 340 427
|
285 625 947
|
400 257 551
|
360 018 721
|
314 854 099
|
289 528 110
|
442 616 048
|
| Venituri în avans |
0
|
100 000
|
110 000
|
261 222
|
3 791 105
|
323 349
|
242 437
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
49 065
|
313 950
|
2 081 979
|
3 464 170
|
2 881 216
|
4 018 311
|
4 549 229
|
3 495 755
|
4 134 833
|
5 019 024
|
6 255 917
|
3 855 593
|
2 949 035
|
1 332 429
|
4 417 342
|
3 008 152
|
4 198 902
|
| Capitaluri proprii |
841 919
|
32 866 525
|
31 977 416
|
65 332 961
|
72 258 599
|
74 733 876
|
77 433 154
|
84 960 910
|
100 442 387
|
90 501 240
|
21 817 456
|
20 823 997
|
7 150 995
|
23 709 322
|
54 063 514
|
89 854 185
|
−7 390 914
|
| Capital subscris vărsat |
98 412
|
161 739 793
|
161 739 793
|
161 739 793
|
161 739 793
|
161 739 793
|
161 739 793
|
161 739 793
|
161 739 793
|
161 739 793
|
97 628 647
|
97 628 647
|
47 418 647
|
107 377 237
|
107 377 237
|
107 377 237
|
3 180 112
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
22 383
|
7 780 523
|
922 357 970
|
1 635 630 649
|
1 507 501 305
|
1 228 088 638
|
1 196 148 898
|
929 094 332
|
961 173 124
|
753 521 000
|
592 566 695
|
471 144 832
|
455 347 403
|
373 268 905
|
302 650 945
|
330 469 881
|
285 970 561
|
| Venituri totale |
1 021 170
|
11 975 262
|
926 036 961
|
1 640 614 484
|
1 512 499 784
|
1 232 488 819
|
1 202 874 067
|
940 546 556
|
966 456 120
|
759 606 082
|
596 315 372
|
475 183 101
|
460 405 456
|
377 259 523
|
307 957 018
|
339 792 099
|
289 935 661
|
| Cheltuieli totale |
1 082 581
|
10 948 619
|
956 358 451
|
1 647 540 123
|
1 514 975 062
|
1 235 664 279
|
1 210 401 822
|
953 310 835
|
960 943 216
|
755 033 443
|
595 321 912
|
511 642 897
|
479 197 254
|
407 613 715
|
343 747 689
|
351 764 425
|
302 775 727
|
| Rezultat brut |
−61 411
|
+1 026 643
|
−30 321 490
|
−6 925 639
|
−2 475 278
|
−3 175 460
|
−7 527 755
|
−12 764 279
|
+5 512 904
|
+4 572 639
|
+993 460
|
−36 459 796
|
−18 791 798
|
−30 354 192
|
−35 790 671
|
−11 972 326
|
−12 840 066
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−582 037
|
+889 109
|
−30 321 490
|
−6 925 639
|
−2 475 278
|
−3 175 460
|
−7 527 755
|
−12 764 279
|
+5 512 904
|
+4 572 639
|
+993 460
|
−36 459 796
|
−18 791 798
|
−30 354 192
|
−35 790 671
|
−12 602 740
|
−12 879 483
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
261
|
414
|
443
|
469
|
502
|
485
|
489
|
468
|
422
|
408
|
401
|
400
|
413
|
534
|
646
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut PHARMAFARM S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 22 383 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 582 037 lei.
-
Este PHARMAFARM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, PHARMAFARM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are PHARMAFARM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4646 - Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale.
-
Când a fost înființată PHARMAFARM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PHARMAFARM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PHARMAFARM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.