CUI 21574472
TON ADRIAN SRL
TON ADRIAN SRL este o firmă din Nereju Mic, județul Vrancea, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 0220 - Exploatarea forestieră. Firma este plătitoare de TVA din 2007. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 121.3 mii lei (−62.5% față de 2024), un profit net de 36 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
21574472
Nr. înregistrare
J2007000354397
EUID
ROONRC.J39/354/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Vrancea
Localitate
Nereju Mic
Adresă
SAT NEREJU MIC COM. NEREJU
Data înregistrării
16-04-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.04.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 18-04-2007
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
0220 - Exploatarea forestierăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0210 - Silvicultură şi alte activităţi forestiere
-
1610 - Tăierea şi rindeluirea lemnului
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
121 255
Rezultat net
+36 043
Capitaluri proprii
−115 010
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
4 105
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
3 153
|
5 456
|
9 899
|
11 675
|
15 131
|
| Active circulante |
176 230
|
129 914
|
249 816
|
44 655
|
22 095
|
28 906
|
22 014
|
19 973
|
50 028
|
35 460
|
41 957
|
35 671
|
33 786
|
36 996
|
43 545
|
61 682
|
55 075
|
| Stocuri |
78 219
|
16 057
|
221 896
|
33 850
|
—
|
15 478
|
—
|
9 896
|
17 730
|
19 787
|
3 950
|
3 183
|
10 611
|
8 020
|
13 921
|
39 130
|
43 716
|
| Creanțe |
14 509
|
30 467
|
11 428
|
7 924
|
2 640
|
7 806
|
3 772
|
837
|
27 605
|
5 952
|
11 826
|
985
|
21 693
|
28 929
|
28 821
|
3 138
|
11 344
|
| Casa și conturi la bănci |
83 502
|
83 390
|
16 492
|
2 881
|
19 455
|
5 622
|
18 242
|
9 240
|
4 693
|
9 721
|
26 181
|
31 503
|
1 482
|
47
|
803
|
19 414
|
15
|
| Datorii |
295 345
|
280 967
|
392 207
|
158 576
|
91 608
|
131 416
|
143 363
|
156 116
|
183 204
|
156 796
|
185 661
|
201 994
|
245 286
|
213 493
|
157 592
|
170 762
|
117 884
|
| Capitaluri proprii |
−115 010
|
−151 053
|
−142 391
|
−113 921
|
−69 513
|
−102 510
|
−121 349
|
−136 143
|
−133 176
|
−121 336
|
−143 704
|
−166 323
|
−208 347
|
−171 041
|
−104 148
|
−97 405
|
−47 678
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
121 255
|
323 151
|
167 847
|
—
|
121 760
|
125 558
|
134 005
|
120 641
|
112 271
|
109 088
|
126 142
|
195 901
|
130 237
|
84 414
|
153 462
|
91 665
|
109 872
|
| Venituri totale |
121 255
|
323 151
|
167 847
|
0
|
121 760
|
125 558
|
134 005
|
120 641
|
111 479
|
105 929
|
126 909
|
188 474
|
132 829
|
82 171
|
146 720
|
72 631
|
73 852
|
| Cheltuieli totale |
77 990
|
331 813
|
192 315
|
44 408
|
87 545
|
105 463
|
117 871
|
122 402
|
122 196
|
81 379
|
100 506
|
140 573
|
166 228
|
149 064
|
153 462
|
119 134
|
108 405
|
| Rezultat brut |
+43 265
|
−8 662
|
−24 468
|
−44 408
|
+34 215
|
+20 095
|
+16 134
|
−1 761
|
−10 717
|
+24 550
|
+26 403
|
+47 901
|
−33 399
|
−66 893
|
−6 742
|
−46 503
|
−34 553
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+36 043
|
−8 662
|
−28 470
|
−44 408
|
+32 997
|
+18 839
|
+14 794
|
−2 967
|
−11 840
|
+22 368
|
+22 619
|
+42 024
|
−37 306
|
−66 893
|
−6 742
|
−49 728
|
−36 020
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TON ADRIAN SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 121 255 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 36 043 lei.
-
Este TON ADRIAN SRL plătitoare de TVA?
-
Da, TON ADRIAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 aprilie 2007.
-
Ce cod CAEN principal are TON ADRIAN SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0220 - Exploatarea forestieră.
-
Când a fost înființată TON ADRIAN SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 aprilie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TON ADRIAN SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TON ADRIAN SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.