CUI 2158121
LAVIFLOR SRL
LAVIFLOR SRL este o firmă din Văluţa, județul Gorj, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 173.5 mii lei (+9.7% față de 2024), un profit net de 4 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
2158121
Nr. înregistrare
J18/521/1992
EUID
ROONRC.J18/521/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Gorj
Localitate
Văluţa
Adresă
Com. CRUŞEŢ, Nr. , C.P. 217186
Data înregistrării
28-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
9329 - Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
173 461
Rezultat net
+4 030
Capitaluri proprii
4 317
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
1 306
|
1 886
|
2 465
|
—
|
—
|
0
|
14 783
|
15 541
|
16 282
|
10 549
|
10 915
|
11 282
|
127 387
|
131 454
|
| Active circulante |
37 138
|
37 230
|
36 079
|
31 754
|
17 653
|
23 237
|
22 820
|
18 644
|
44 508
|
9 036
|
30 907
|
27 499
|
23 880
|
23 329
|
22 526
|
16 638
|
15 646
|
| Stocuri |
26 380
|
26 980
|
23 527
|
21 225
|
15 279
|
13 664
|
12 828
|
7 371
|
9 845
|
8 667
|
19 924
|
16 347
|
20 506
|
13 540
|
17 223
|
15 840
|
15 331
|
| Creanțe |
213
|
595
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
212
|
781
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
10 545
|
9 655
|
12 552
|
10 529
|
2 374
|
9 573
|
9 992
|
11 273
|
34 663
|
369
|
10 771
|
10 371
|
3 374
|
9 789
|
5 303
|
798
|
315
|
| Datorii |
32 821
|
29 563
|
30 636
|
15 875
|
14 062
|
13 728
|
16 079
|
14 519
|
9 505
|
12 908
|
17 780
|
10 895
|
6 652
|
3 908
|
3 637
|
124 102
|
97 619
|
| Capitaluri proprii |
4 317
|
7 667
|
5 443
|
17 185
|
5 477
|
11 974
|
6 741
|
4 125
|
35 003
|
10 911
|
28 668
|
32 886
|
27 777
|
30 336
|
30 171
|
19 923
|
49 481
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
173 461
|
158 117
|
180 369
|
179 120
|
183 855
|
195 095
|
172 610
|
124 230
|
111 040
|
128 035
|
137 373
|
112 587
|
88 328
|
77 371
|
82 042
|
79 054
|
70 174
|
| Venituri totale |
173 461
|
158 194
|
180 369
|
179 699
|
183 855
|
195 095
|
172 610
|
124 230
|
181 540
|
128 035
|
143 071
|
113 058
|
88 372
|
77 371
|
222 192
|
79 054
|
70 174
|
| Cheltuieli totale |
167 696
|
154 388
|
173 363
|
159 304
|
178 019
|
182 038
|
168 270
|
153 866
|
155 633
|
144 511
|
142 997
|
110 634
|
88 493
|
77 174
|
214 120
|
105 387
|
67 118
|
| Rezultat brut |
+5 765
|
+3 806
|
+7 006
|
+20 395
|
+5 836
|
+13 057
|
+4 340
|
−29 636
|
+25 907
|
−16 476
|
+74
|
+2 424
|
−121
|
+197
|
+8 072
|
−26 333
|
+3 056
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+4 030
|
+2 224
|
+5 203
|
+16 945
|
+5 237
|
+11 734
|
+2 616
|
−30 879
|
+24 092
|
−17 756
|
−4 219
|
−990
|
−2 559
|
+165
|
+1 406
|
−29 558
|
+189
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
2
|
1
|
1
|
2
|
4
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut LAVIFLOR SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 173 461 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 4 030 lei.
-
Este LAVIFLOR SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, LAVIFLOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LAVIFLOR SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată LAVIFLOR SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LAVIFLOR SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LAVIFLOR SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.