CUI 21635600
KELU CONSTRUCT SRL
KELU CONSTRUCT SRL este o firmă din Orş. Baia Sprie, județul Maramureș, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2017 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
21635600
Nr. înregistrare
J24/810/2007
EUID
ROONRC.J24/810/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Orş. Baia Sprie
Adresă
STR. GUTINULUI, NR.2, AP.2
Data înregistrării
26-04-2007
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 22.04.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 23-04-2019
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2017
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−5 690
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
13 275
|
13 275
|
13 275
|
13 275
|
13 275
|
13 275
|
13 275
|
13 275
|
13 275
|
| Active circulante |
35
|
35
|
38
|
38
|
1 909
|
15 583
|
15 583
|
15 583
|
16 193
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
15 540
|
15 540
|
15 540
|
15 540
|
| Creanțe |
8
|
8
|
8
|
8
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
27
|
27
|
30
|
30
|
1 909
|
43
|
43
|
43
|
653
|
| Cheltuieli în avans |
630
|
530
|
233
|
133
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Datorii |
19 630
|
19 530
|
19 236
|
19 136
|
20 874
|
33 206
|
33 206
|
33 206
|
32 596
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−5 690
|
−5 690
|
−5 690
|
−5 690
|
−5 690
|
−4 348
|
−4 348
|
−4 348
|
−3 128
|
| Capital subscris vărsat |
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
0
|
15 847
|
0
|
0
|
—
|
62 914
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
15 847
|
0
|
0
|
—
|
62 927
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
16 714
|
0
|
0
|
587
|
64 995
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
−867
|
0
|
0
|
−587
|
−2 068
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
−1 342
|
0
|
0
|
−1 220
|
−4 935
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este KELU CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, KELU CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are KELU CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată KELU CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 aprilie 2007.
-
Unde are sediul KELU CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei KELU CONSTRUCT SRL (CUI 21635600) este în STR. GUTINULUI, NR.2, AP.2, Orş. Baia Sprie, județul Maramureș.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către KELU CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește KELU CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.