CUI 21651877
OMP CONCRET CONSTRUCT SRL
OMP CONCRET CONSTRUCT SRL este o firmă din Slatina, județul Olt, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2023 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
21651877
Nr. înregistrare
J28/357/2007
EUID
ROONRC.J28/357/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Olt
Localitate
Slatina
Adresă
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 163D, C.P. 230087
Data înregistrării
27-04-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.04.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 14-04-2016
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2023
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
25 415
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
58 370
|
| Active circulante |
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 711
|
2 962 712
|
2 962 710
|
2 957 930
|
2 967 242
|
| Stocuri |
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
13 738
|
17 601
|
—
|
| Creanțe |
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 541
|
2 948 542
|
2 948 540
|
2 939 909
|
2 966 594
|
| Casa și conturi la bănci |
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
432
|
420
|
648
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
4 764
|
—
|
| Datorii |
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 296
|
2 937 297
|
2 937 296
|
2 937 577
|
3 000 871
|
| Capitaluri proprii |
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 415
|
25 414
|
25 117
|
24 741
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
29 140
|
39 321
|
47 552
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
29 140
|
39 322
|
61 240
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
28 843
|
37 296
|
102 981
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+297
|
+2 026
|
−41 741
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+297
|
+376
|
−49 074
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
—
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este OMP CONCRET CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, OMP CONCRET CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are OMP CONCRET CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată OMP CONCRET CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2007.
-
Unde are sediul OMP CONCRET CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei OMP CONCRET CONSTRUCT SRL (CUI 21651877) este în Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 163D, C.P. 230087, Slatina, județul Olt.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către OMP CONCRET CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește OMP CONCRET CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.