CUI 21663227
SYSDORA SRL
SYSDORA SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4321 - Lucrări de instalații electrice. Firma este plătitoare de TVA din 2007 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 28.9 mii lei (−17.4% față de 2024), o pierdere netă de 7.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
21663227
Nr. înregistrare
J12/1989/2007
EUID
ROONRC.J12/1989/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
Str. Ştefan Augustin Doinaş, Nr. 5, C.P.
Data înregistrării
03-05-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.05.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 04-05-2007
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electriceCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7430 - Activităţi de traducere scrisă şi orală (interpreţi)
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare
-
9512 - Repararea echipamentelor de comunicaţii
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
28 892
Rezultat net
−7 675
Capitaluri proprii
−365 862
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2012 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4531 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
226
|
263
|
356
|
1 074
|
2 999
|
5 109
|
0
|
975
|
2 786
|
6 981
|
| Active circulante |
7 426
|
5 142
|
21 027
|
24 327
|
17 127
|
12 681
|
18 967
|
8 146
|
3 815
|
21 197
|
22 456
|
12 712
|
29 499
|
25 225
|
69 694
|
65 973
|
| Stocuri |
1 790
|
1 790
|
8 266
|
18 411
|
8 240
|
8 240
|
9 500
|
2 840
|
536
|
560
|
—
|
—
|
260
|
17 645
|
23 597
|
28 815
|
| Creanțe |
231
|
783
|
3 344
|
4 176
|
4 047
|
2 490
|
2 490
|
1 646
|
1 640
|
18 962
|
3 252
|
1 640
|
6 045
|
5 505
|
33 779
|
34 210
|
| Casa și conturi la bănci |
5 405
|
2 569
|
9 417
|
1 740
|
4 840
|
1 951
|
6 977
|
3 660
|
1 639
|
1 675
|
19 204
|
11 072
|
23 194
|
2 075
|
12 318
|
2 948
|
| Cheltuieli în avans |
268
|
254
|
313
|
258
|
233
|
233
|
62
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
614
|
557
|
119
|
59
|
| Datorii |
373 556
|
363 583
|
404 490
|
384 521
|
362 201
|
349 146
|
333 026
|
279 973
|
275 040
|
249 121
|
216 952
|
199 588
|
190 534
|
181 328
|
173 695
|
185 793
|
| Capitaluri proprii |
−365 862
|
−358 187
|
−383 150
|
−359 936
|
−344 841
|
−336 232
|
−313 771
|
−271 564
|
−270 869
|
−226 850
|
−191 497
|
−181 767
|
−160 421
|
−154 571
|
−101 096
|
−112 780
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
28 892
|
34 997
|
68 504
|
68 201
|
29 513
|
19 668
|
31 994
|
57 551
|
16 085
|
44 170
|
94 789
|
122 691
|
90 918
|
24 153
|
30 409
|
40 539
|
| Venituri totale |
28 892
|
111 364
|
68 504
|
68 201
|
30 352
|
20 001
|
32 143
|
57 556
|
16 086
|
44 171
|
95 246
|
122 714
|
91 236
|
24 268
|
30 497
|
41 440
|
| Cheltuieli totale |
36 567
|
81 211
|
91 033
|
82 614
|
38 550
|
42 039
|
74 028
|
57 676
|
59 943
|
78 694
|
102 127
|
140 378
|
94 531
|
60 959
|
17 163
|
108 351
|
| Rezultat brut |
−7 675
|
+30 153
|
−22 529
|
−14 413
|
−8 198
|
−22 038
|
−41 885
|
−120
|
−43 857
|
−34 523
|
−6 881
|
−17 664
|
−3 295
|
−36 691
|
+13 334
|
−66 911
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−7 675
|
+24 963
|
−23 214
|
−15 095
|
−8 609
|
−22 461
|
−42 207
|
−695
|
−44 018
|
−35 353
|
−9 730
|
−21 346
|
−5 850
|
−36 691
|
+11 684
|
−69 778
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
2
|
3
|
3
|
2
|
2
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SYSDORA SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 28 892 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 7 675 lei.
-
Este SYSDORA SRL plătitoare de TVA?
-
Da, SYSDORA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 mai 2007.
-
Ce cod CAEN principal are SYSDORA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4321 - Lucrări de instalații electrice.
-
Când a fost înființată SYSDORA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 mai 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SYSDORA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SYSDORA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.