CUI 21703445
MITGAME S.R.L.
MITGAME S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 9200 - Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 118.1 mii lei (−48.9% față de 2013), o pierdere netă de 90.3 mii lei și 4 angajați.
Date de identificare
CUI
21703445
Nr. înregistrare
J40/8936/2007
EUID
ROONRC.J40/8936/2007
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
Int. 13 Septembrie, Nr. 33, C.P. 50736
Data înregistrării
09-05-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 09.05.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 22-08-2016
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9200 - Activităţi de jocuri de noroc şi pariuriCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2014
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
118 075
Rezultat net
−90 285
Capitaluri proprii
−24 093
Număr mediu de salariați
4
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
21 847
|
22 076
|
24 342
|
36 615
|
49 857
|
61 283
|
| Active circulante |
39 464
|
180 899
|
240 551
|
209 781
|
150 449
|
68 777
|
| Stocuri |
20 855
|
5 317
|
433
|
90 874
|
107 512
|
57 191
|
| Creanțe |
8 053
|
1 387
|
358
|
268
|
15 655
|
6 519
|
| Casa și conturi la bănci |
10 556
|
174 195
|
239 760
|
118 639
|
27 282
|
5 067
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
119
|
0
|
264
|
—
|
| Datorii |
85 404
|
136 783
|
85 545
|
49 408
|
87 913
|
172 130
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−24 093
|
66 192
|
179 467
|
196 988
|
112 657
|
−42 070
|
| Capital subscris vărsat |
30 000
|
30 000
|
30 000
|
30 000
|
30 000
|
30 000
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2013
118 075
|
230 903
|
494 411
|
798 200
|
896 280
|
1 163 778
|
| Venituri totale |
118 077
|
243 075
|
505 916
|
798 431
|
896 285
|
1 163 785
|
| Cheltuieli totale |
204 819
|
356 350
|
523 437
|
697 866
|
724 899
|
951 934
|
| Rezultat brut |
−86 742
|
−113 275
|
−17 521
|
+100 565
|
+171 386
|
+211 851
|
| Rezultat net |
Față de 2013
−90 285
|
−113 275
|
−17 521
|
+84 331
|
+154 727
|
+206 118
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2013
|
4
|
4
|
6
|
7
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MITGAME S.R.L. în 2014?
-
Bilanțul pe 2014 arată o cifră de afaceri netă de 118 075 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 90 285 lei.
-
Este MITGAME S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MITGAME S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MITGAME S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9200 - Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri.
-
Când a fost înființată MITGAME S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2014 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MITGAME S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MITGAME S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.