CUI 21713449
IDORCOM SRL
IDORCOM SRL este o firmă din Leleşti, județul Gorj, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2021 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 635.3 mii lei (−68.5% față de 2024), un profit net de 34.8 mii lei și 6 angajați.
Date de identificare
CUI
21713449
Nr. înregistrare
J18/410/2007
EUID
ROONRC.J18/410/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Gorj
Localitate
Leleşti
Adresă
STR. PRINCIPALĂ, NR.406
Data înregistrării
11-05-2007
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 19.12.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-08-2021
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5224 - Manipulări
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
635 314
Rezultat net
+34 797
Capitaluri proprii
−368 626
Număr mediu de salariați
6
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
57 207
|
74 853
|
98 355
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
636 955
|
1 405 846
|
1 651 631
|
947 161
|
235 393
|
93 887
|
53 549
|
9 334
|
9 334
|
9 676
|
9 675
|
9 146
|
9 146
|
9 676
|
| Stocuri |
249 124
|
436 721
|
668 000
|
548 000
|
148 570
|
12 660
|
7 179
|
9 102
|
9 102
|
7 490
|
7 489
|
7 180
|
7 179
|
7 490
|
| Creanțe |
24 049
|
715 153
|
848 247
|
217 407
|
81 220
|
75 561
|
45 920
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
363 782
|
253 972
|
135 384
|
181 754
|
5 603
|
5 666
|
450
|
232
|
232
|
2 186
|
2 186
|
1 966
|
1 967
|
2 186
|
| Datorii |
1 062 788
|
1 884 121
|
1 631 385
|
835 647
|
129 007
|
3 520
|
1 660
|
8 418
|
6 390
|
8 300
|
8 299
|
7 946
|
7 946
|
8 300
|
| Capitaluri proprii |
−368 626
|
−403 422
|
118 601
|
111 514
|
106 386
|
90 367
|
51 889
|
916
|
2 944
|
1 376
|
1 376
|
1 200
|
1 200
|
1 376
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
635 314
|
2 018 520
|
2 866 145
|
489 333
|
463 703
|
278 520
|
137 156
|
0
|
15 440
|
0
|
4 140
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
635 368
|
2 954 865
|
3 006 330
|
1 043 955
|
466 253
|
278 520
|
137 156
|
0
|
15 440
|
0
|
4 140
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
595 176
|
3 417 147
|
2 934 698
|
1 033 866
|
445 571
|
237 256
|
84 812
|
2 028
|
13 573
|
—
|
3 931
|
—
|
0
|
—
|
| Rezultat brut |
+40 192
|
−462 282
|
+71 632
|
+10 089
|
+20 682
|
+41 264
|
+52 344
|
−2 028
|
+1 867
|
0
|
+209
|
0
|
0
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+34 797
|
−522 023
|
+7 087
|
+5 129
|
+16 019
|
+38 478
|
+50 973
|
−2 028
|
+1 568
|
0
|
+176
|
0
|
0
|
0
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
10
|
11
|
3
|
15
|
8
|
3
|
—
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut IDORCOM SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 635 314 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 34 797 lei.
-
Este IDORCOM SRL plătitoare de TVA?
-
Da, IDORCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2021.
-
Ce cod CAEN principal are IDORCOM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată IDORCOM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către IDORCOM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IDORCOM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.