CUI 21749337
STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL
STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL este o firmă din Suceava, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor. Firma este plătitoare de TVA din 2007, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 147.4 mii lei (−3.7% față de 2024), un profit net de 11.4 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
21749337
Nr. înregistrare
J2007000829338
EUID
ROONRC.J2007000829338
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Suceava
Adresă
STR. PETRU RAREŞ, NR.19, BL. BANKCOOP, SC.A, ET.3, AP.11
Data înregistrării
17-05-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.05.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 11-06-2007
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilorSursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
147 420
Rezultat net
+11 354
Capitaluri proprii
−289 448
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8121 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
2 236
|
3 211
|
4 468
|
8 600
|
11 116
|
3 308
|
7 622
|
12 109
|
7 954
|
9 199
|
11 160
|
10 565
|
2 236
|
0
|
5 370
|
13 461
|
21 551
|
| Active circulante |
17 207
|
48 050
|
33 047
|
48 311
|
51 438
|
37 404
|
32 354
|
36 446
|
31 435
|
40 398
|
39 342
|
46 512
|
53 304
|
57 826
|
35 170
|
19 276
|
19 635
|
| Creanțe |
10 923
|
4 594
|
4 590
|
9 736
|
14 118
|
16 243
|
14 039
|
15 520
|
12 952
|
25 459
|
25 698
|
31 159
|
29 031
|
52 461
|
26 752
|
13 227
|
42
|
| Casa și conturi la bănci |
6 284
|
43 456
|
28 457
|
38 575
|
37 320
|
21 161
|
18 315
|
20 926
|
18 483
|
14 939
|
13 644
|
15 353
|
24 273
|
5 365
|
8 418
|
6 049
|
19 593
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
583
|
| Datorii |
308 891
|
352 063
|
353 973
|
392 731
|
420 645
|
398 338
|
379 755
|
351 119
|
296 166
|
279 238
|
267 194
|
273 595
|
262 739
|
250 167
|
213 356
|
173 049
|
148 552
|
| Capitaluri proprii |
−289 448
|
−300 802
|
−316 458
|
−335 820
|
−358 091
|
−357 626
|
−339 779
|
−302 564
|
−256 777
|
−229 641
|
−216 692
|
−216 518
|
−207 199
|
−192 341
|
−172 816
|
−140 312
|
−106 783
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
147 420
|
153 034
|
172 344
|
147 910
|
128 193
|
99 359
|
87 768
|
87 986
|
90 478
|
113 941
|
115 356
|
90 668
|
93 666
|
131 766
|
103 389
|
124 369
|
168 973
|
| Venituri totale |
147 445
|
153 538
|
173 337
|
149 334
|
129 022
|
100 978
|
88 461
|
88 461
|
92 241
|
115 379
|
119 350
|
90 876
|
94 140
|
131 968
|
103 620
|
124 751
|
169 191
|
| Cheltuieli totale |
133 311
|
134 342
|
152 242
|
125 571
|
128 197
|
117 888
|
124 791
|
133 363
|
118 455
|
127 174
|
115 943
|
97 468
|
106 411
|
151 493
|
136 124
|
155 055
|
210 516
|
| Rezultat brut |
+14 134
|
+19 196
|
+21 095
|
+23 763
|
+825
|
−16 910
|
−36 330
|
−44 902
|
−26 214
|
−11 795
|
+3 407
|
−6 592
|
−12 271
|
−19 525
|
−32 504
|
−30 304
|
−41 325
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+11 354
|
+15 656
|
+19 362
|
+22 270
|
−465
|
−17 846
|
−37 215
|
−45 787
|
−27 136
|
−12 949
|
−174
|
−9 318
|
−14 858
|
−19 525
|
−32 504
|
−33 529
|
−44 192
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
2
|
2
|
3
|
2
|
3
|
3
|
4
|
4
|
4
|
2
|
3
|
3
|
2
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 147 420 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 11 354 lei.
-
Este STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL plătitoare de TVA?
-
Da, STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 11 iunie 2007.
-
Ce cod CAEN principal are STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor.
-
Când a fost înființată STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.