CUI 21763730
DEVILU SRL
DEVILU SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 285.5 mii lei (+9.6% față de 2024), un profit net de 80.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
21763730
Nr. înregistrare
J2007002237120
EUID
ROONRC.J2007002237120
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. OBSERVATORULUI, NR.125, AP.22
Data înregistrării
18-05-2007
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 10.02.2010
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
285 474
Rezultat net
+80 922
Capitaluri proprii
81 462
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
16 636
|
38 817
|
60 998
|
83 180
|
937
|
4 688
|
9 208
|
22 192
|
19 922
|
29 839
|
5 301
|
9 548
|
—
|
19 584
|
| Active circulante |
82 716
|
59 218
|
75 512
|
72 389
|
88 650
|
59 308
|
3 930
|
3 010
|
5 382
|
2 535
|
855
|
880
|
236
|
281
|
545
|
120
|
4 328
|
| Creanțe |
49 255
|
30 000
|
60 000
|
69 344
|
—
|
—
|
597
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
33 461
|
29 218
|
15 512
|
3 045
|
88 650
|
59 308
|
3 333
|
3 010
|
5 382
|
2 535
|
855
|
880
|
236
|
281
|
545
|
120
|
4 328
|
| Cheltuieli în avans |
3 648
|
956
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
4 902
|
4 562
|
3 853
|
3 322
|
1 868
|
2 285
|
56 925
|
103 600
|
141 805
|
127 278
|
99 876
|
59 441
|
48 761
|
29 574
|
41 086
|
30 538
|
37 904
|
| Capitaluri proprii |
81 462
|
55 612
|
71 659
|
85 703
|
125 599
|
118 021
|
30 185
|
−99 653
|
−131 735
|
−115 535
|
−76 829
|
−38 639
|
−18 686
|
−23 992
|
−30 993
|
−30 418
|
−13 992
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
285 474
|
260 544
|
263 449
|
237 593
|
224 204
|
201 681
|
225 971
|
110 247
|
27 503
|
21 369
|
43 456
|
76 954
|
118 104
|
25 091
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
285 552
|
260 544
|
263 449
|
239 625
|
258 100
|
201 681
|
249 974
|
110 247
|
27 503
|
21 369
|
53 420
|
76 954
|
121 359
|
27 572
|
0
|
4 980
|
—
|
| Cheltuieli totale |
201 771
|
202 567
|
189 396
|
149 448
|
131 396
|
109 237
|
117 861
|
77 018
|
42 878
|
59 433
|
90 270
|
94 598
|
112 788
|
20 571
|
575
|
20 055
|
12 462
|
| Rezultat brut |
+83 781
|
+57 977
|
+74 053
|
+90 177
|
+126 704
|
+92 444
|
+132 113
|
+33 229
|
−15 375
|
−38 064
|
−36 850
|
−17 644
|
+8 571
|
+7 001
|
−575
|
−15 075
|
−12 462
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+80 922
|
+55 372
|
+71 419
|
+85 463
|
+123 578
|
+87 836
|
+129 838
|
+32 082
|
−16 200
|
−38 706
|
−38 190
|
−19 953
|
+5 307
|
+7 001
|
−575
|
−16 426
|
−12 462
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
4
|
3
|
3
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
5
|
2
|
2
|
1
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DEVILU SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 285 474 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 80 922 lei.
-
Este DEVILU SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DEVILU SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DEVILU SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
-
Când a fost înființată DEVILU SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 mai 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DEVILU SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DEVILU SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.