CUI 21829010
MULTILAM PACK SRL
MULTILAM PACK SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2015 a raportat o pierdere netă de 10.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
21829010
Nr. înregistrare
J40/10372/2007
EUID
ROONRC.J40/10372/2007
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
Aleea Cindrel, Nr. 37, C.P. 32389
Data înregistrării
30-05-2007
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 17.05.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 22-08-2016
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializatSursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2015
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−10 207
Capitaluri proprii
594 645
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
656
|
656
|
656
|
656
|
—
|
| Active circulante |
720 504
|
717 075
|
717 076
|
702 461
|
705 934
|
| Stocuri |
15 361
|
11 932
|
11 932
|
—
|
—
|
| Creanțe |
2 753
|
2 753
|
2 753
|
57
|
159 351
|
| Casa și conturi la bănci |
702 390
|
702 390
|
702 391
|
702 404
|
546 583
|
| Datorii |
126 515
|
112 879
|
51 836
|
2 710
|
901
|
| Capitaluri proprii |
594 645
|
604 852
|
665 896
|
700 407
|
705 033
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
0
|
22 674
|
0
|
382 548
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
22 674
|
0
|
402 700
|
| Cheltuieli totale |
10 207
|
30 372
|
57 185
|
25
|
153 364
|
| Rezultat brut |
−10 207
|
−30 372
|
−34 511
|
−25
|
+249 336
|
| Rezultat net |
Față de 2014
−10 207
|
−30 372
|
−34 511
|
−25
|
+236 172
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2014
|
1
|
3
|
0
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MULTILAM PACK SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, MULTILAM PACK SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MULTILAM PACK SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat.
-
Când a fost înființată MULTILAM PACK SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2007.
-
Unde are sediul MULTILAM PACK SRL?
-
Sediul firmei MULTILAM PACK SRL (CUI 21829010) este în Aleea Cindrel, Nr. 37, C.P. 32389, Sector 3, București.
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MULTILAM PACK SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MULTILAM PACK SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.