CUI 21920851
DANVAS CONSTRUCT S.R.L.
DANVAS CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Cepleniţa, județul Iași, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2021 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
21920851
Nr. înregistrare
J22/1748/2007
EUID
ROONRC.J22/1748/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Cepleniţa
Adresă
SAT CEPLENIŢA COM. CEPLENIŢA
Data înregistrării
13-06-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 13.06.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4521
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2021
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
0
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
−1
|
−1
|
2 072
|
4 836
|
7 598
|
| Active circulante |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
19 982
|
19 983
|
19 983
|
19 983
|
20 573
|
21 804
|
| Stocuri |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 118
|
3 118
|
3 118
|
3 118
|
3 118
|
3 118
|
| Creanțe |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
571
|
572
|
572
|
572
|
572
|
6 062
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
16 293
|
16 293
|
16 293
|
16 293
|
16 883
|
12 624
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
10 486
|
10 486
|
10 486
|
10 486
|
11 076
|
14 021
|
| Capitaluri proprii |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
9 496
|
9 496
|
9 496
|
11 569
|
14 333
|
15 381
|
| Capital subscris vărsat |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5 010
|
44 538
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5 010
|
44 538
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
2 073
|
2 763
|
4 408
|
36 438
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−2 073
|
−2 763
|
+602
|
+8 100
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−2 073
|
−2 763
|
−1 048
|
+6 607
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este DANVAS CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, DANVAS CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DANVAS CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.
-
Când a fost înființată DANVAS CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iunie 2007.
-
Unde are sediul DANVAS CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei DANVAS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 21920851) este în SAT CEPLENIŢA COM. CEPLENIŢA, Cepleniţa, județul Iași.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DANVAS CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DANVAS CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.