CUI 21944699
NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.
NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic. Firma este plătitoare de TVA din 2007, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 27.6 mii lei (+93.8% față de 2024) și o pierdere netă de 23 mii lei.
Date de identificare
CUI
21944699
Nr. înregistrare
J40/11664/2007
EUID
ROONRC.J40/11664/2007
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
SOS. PANTELIMON, NR.332, BL.32, SC.1, ET.9, AP.77
Data înregistrării
18-06-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.06.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 19-06-2007
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plasticCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
27 648
Rezultat net
−22 974
Capitaluri proprii
−7 753
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
294
|
| Active circulante |
91 932
|
66 387
|
62 456
|
63 816
|
62 727
|
106 942
|
111 607
|
63 821
|
98 043
|
86 184
|
50 620
|
42 065
|
45 031
|
42 113
|
29 642
|
28 021
|
26 906
|
| Stocuri |
44 102
|
44 102
|
44 101
|
44 102
|
44 102
|
44 102
|
44 102
|
43 595
|
39 966
|
21 908
|
22 090
|
22 122
|
19 599
|
19 352
|
22 650
|
22 514
|
22 388
|
| Creanțe |
23 387
|
20 120
|
20 309
|
16 602
|
18 122
|
16 952
|
18 867
|
17 547
|
12 898
|
10 173
|
16 313
|
8 752
|
15 002
|
14 371
|
6 843
|
4 934
|
3 968
|
| Casa și conturi la bănci |
24 443
|
2 165
|
−1 954
|
3 112
|
503
|
45 888
|
48 638
|
2 679
|
45 179
|
54 103
|
12 217
|
11 191
|
10 430
|
8 390
|
149
|
573
|
550
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 348
|
3 348
|
3 348
|
3 333
|
3 333
|
| Datorii |
99 979
|
51 460
|
41 600
|
36 128
|
26 284
|
59 833
|
59 062
|
22 357
|
47 622
|
55 594
|
55 308
|
57 461
|
58 758
|
53 967
|
43 289
|
34 953
|
26 079
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
14 950
|
53 418
|
—
|
—
|
—
|
—
|
358
|
358
|
358
|
358
|
358
|
| Capitaluri proprii |
−7 753
|
15 221
|
21 150
|
27 982
|
36 737
|
47 403
|
37 889
|
−11 660
|
50 715
|
30 884
|
−4 394
|
−15 102
|
−10 443
|
−8 570
|
−10 363
|
−3 663
|
4 096
|
| Capital subscris vărsat |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 000
|
—
|
—
|
—
|
1 000
|
—
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
27 648
|
14 267
|
19 205
|
25 017
|
13 185
|
31 501
|
135 278
|
35 997
|
39 726
|
45 554
|
31 850
|
18 379
|
9 547
|
27 151
|
17 272
|
14 527
|
35 493
|
| Venituri totale |
27 648
|
14 267
|
19 205
|
25 017
|
13 185
|
31 501
|
135 278
|
35 997
|
39 726
|
45 554
|
31 869
|
20 705
|
9 547
|
27 172
|
17 537
|
14 527
|
35 493
|
| Cheltuieli totale |
50 622
|
20 197
|
26 036
|
33 185
|
23 487
|
39 677
|
84 377
|
97 291
|
18 703
|
8 803
|
20 204
|
26 110
|
11 104
|
24 206
|
24 373
|
20 086
|
25 129
|
| Rezultat brut |
−22 974
|
−5 930
|
−6 831
|
−8 168
|
−10 302
|
−8 176
|
+50 901
|
−61 294
|
+21 023
|
+36 751
|
+11 665
|
−5 405
|
−1 557
|
+2 966
|
−6 836
|
−5 559
|
+10 364
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−22 974
|
−5 930
|
−6 831
|
−8 755
|
−10 666
|
−8 595
|
+49 549
|
−62 375
|
+19 831
|
+35 278
|
+10 708
|
−6 026
|
−1 873
|
+1 793
|
−6 836
|
−7 759
|
+10 364
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 27 648 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 22 974 lei.
-
Este NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 19 iunie 2007.
-
Ce cod CAEN principal are NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic.
-
Când a fost înființată NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 iunie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NG CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.