CUI 21947148
TMAX S.R.L.
TMAX S.R.L. este o firmă din Apahida, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire. Firma este plătitoare de TVA din 2007 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.4 mil. lei (−19.6% față de 2024), un profit net de 19.4 mii lei și 9 angajați.
Date de identificare
CUI
21947148
Nr. înregistrare
J12/2739/2007
EUID
ROONRC.J12/2739/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Apahida
Adresă
STR. LIBERTATII, NR.301A
Data înregistrării
18-06-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.06.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 21-06-2007
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 418 768
Rezultat net
+19 411
Capitaluri proprii
1 342 335
Număr mediu de salariați
9
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4674 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
10 097
|
21 958
|
60 258
|
118 482
|
193 834
|
535 438
|
455 666
|
367 125
|
59 354
|
2 926
|
5 186
|
8 601
|
14 493
|
13 502
|
12 455
|
16 087
|
404
|
| Active circulante |
1 640 888
|
1 918 349
|
1 712 736
|
1 536 964
|
1 384 907
|
731 192
|
595 188
|
445 075
|
488 870
|
304 405
|
442 714
|
203 736
|
203 334
|
203 898
|
202 843
|
206 885
|
214 908
|
| Stocuri |
442 954
|
557 320
|
780 962
|
785 968
|
449 515
|
206 271
|
222 094
|
95 489
|
245 937
|
103 551
|
170 520
|
—
|
—
|
2 189
|
2 189
|
2 189
|
2 189
|
| Creanțe |
1 161 689
|
1 339 895
|
910 167
|
684 974
|
907 060
|
515 108
|
366 677
|
324 732
|
233 327
|
161 783
|
257 157
|
203 246
|
203 105
|
201 432
|
200 244
|
200 234
|
212 183
|
| Casa și conturi la bănci |
36 245
|
21 134
|
21 607
|
66 022
|
28 332
|
9 813
|
6 417
|
24 854
|
9 606
|
39 071
|
15 037
|
490
|
229
|
277
|
410
|
4 462
|
536
|
| Datorii |
308 650
|
617 383
|
672 874
|
562 242
|
759 489
|
794 163
|
768 942
|
622 246
|
427 488
|
203 911
|
389 407
|
164 016
|
150 067
|
135 867
|
121 417
|
119 172
|
117 914
|
| Capitaluri proprii |
1 342 335
|
1 322 924
|
1 100 120
|
1 093 204
|
819 252
|
472 467
|
281 912
|
189 954
|
120 736
|
103 420
|
58 493
|
48 321
|
67 760
|
81 533
|
93 881
|
103 800
|
97 398
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 418 768
|
1 765 407
|
1 225 491
|
1 494 228
|
1 189 479
|
963 896
|
916 875
|
694 071
|
479 682
|
518 891
|
88 101
|
0
|
0
|
0
|
0
|
32 382
|
19 998
|
| Venituri totale |
1 418 871
|
1 779 899
|
1 226 198
|
1 505 249
|
1 621 317
|
963 945
|
927 832
|
699 896
|
486 679
|
521 882
|
90 199
|
0
|
0
|
0
|
0
|
32 382
|
19 998
|
| Cheltuieli totale |
1 393 058
|
1 371 799
|
1 207 020
|
1 216 244
|
1 258 319
|
764 314
|
826 595
|
623 679
|
464 726
|
469 810
|
77 321
|
19 439
|
13 773
|
12 348
|
9 919
|
24 330
|
16 224
|
| Rezultat brut |
+25 813
|
+408 100
|
+19 178
|
+289 005
|
+362 998
|
+199 631
|
+101 237
|
+76 217
|
+21 953
|
+52 072
|
+12 878
|
−19 439
|
−13 773
|
−12 348
|
−9 919
|
+8 052
|
+3 774
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+19 411
|
+342 804
|
+6 916
|
+273 952
|
+346 785
|
+190 555
|
+91 959
|
+69 218
|
+17 316
|
+44 927
|
+10 172
|
−19 439
|
−13 773
|
−12 348
|
−9 919
|
+6 402
|
+528
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
9
|
9
|
10
|
9
|
9
|
9
|
4
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TMAX S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 418 768 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 19 411 lei.
-
Este TMAX S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TMAX S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 21 iunie 2007.
-
Ce cod CAEN principal are TMAX S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire.
-
Când a fost înființată TMAX S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 iunie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TMAX S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TMAX S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.