CUI 22011256
ADUŢĂ S.R.L.
ADUŢĂ S.R.L. este o firmă din Suceava, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. Firma este plătitoare de TVA din 2007. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 242.5 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
22011256
Nr. înregistrare
J33/1026/2007
EUID
ROONRC.J33/1026/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Suceava
Adresă
STR. CPT. GRIGORE ANDREI, NR.3
Data înregistrării
28-06-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.06.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 02-07-2007
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelorSursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
+242 502
Capitaluri proprii
49
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
58 258
|
57 030
|
57 030
|
57 030
|
57 030
|
58 261
|
65 317
|
74 621
|
56 607
|
145 693
|
172 416
|
220 271
|
268 125
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
9 385
|
9 692
|
10 543
|
6 763
|
7 042
|
7 851
|
9 724
|
17 387
|
36 650
|
100 845
|
57 643
|
72 909
|
24 915
|
66 651
|
4 743
|
4 743
|
4 747
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
55 841
|
42 563
|
34 935
|
10 391
|
—
|
4 180
|
4 180
|
4 180
|
| Creanțe |
58
|
10
|
7 103
|
7 016
|
6 185
|
6 169
|
7 152
|
13 344
|
23 224
|
31 232
|
12 992
|
28 180
|
13 306
|
65 677
|
563
|
563
|
563
|
| Casa și conturi la bănci |
9 327
|
9 682
|
3 440
|
−253
|
857
|
1 682
|
2 572
|
4 043
|
13 426
|
13 772
|
2 088
|
9 794
|
1 218
|
974
|
—
|
—
|
4
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
74
|
74
|
74
|
0
|
—
|
128
|
128
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
9 336
|
310 402
|
311 542
|
300 499
|
294 711
|
294 726
|
294 401
|
293 734
|
311 746
|
334 064
|
349 248
|
341 560
|
338 630
|
349 536
|
26 983
|
26 983
|
25 320
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
49
|
−242 452
|
−243 895
|
−236 632
|
−230 565
|
−229 845
|
−226 416
|
−210 902
|
−200 347
|
−176 612
|
−145 912
|
−96 235
|
−93 444
|
−14 760
|
−22 240
|
−22 240
|
−20 573
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
36 175
|
46 258
|
79 106
|
86 060
|
53 691
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
347 875
|
840
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
21 584
|
88 051
|
47 284
|
79 106
|
96 947
|
53 696
|
0
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
61 149
|
4 166
|
7 263
|
6 067
|
720
|
3 428
|
15 517
|
9 226
|
45 318
|
116 111
|
95 572
|
79 524
|
171 667
|
45 016
|
—
|
17
|
3 135
|
| Rezultat brut |
+286 726
|
−3 326
|
−7 263
|
−6 067
|
−720
|
−3 428
|
−15 514
|
−9 226
|
−23 734
|
−28 060
|
−48 288
|
−418
|
−74 720
|
+8 680
|
0
|
−17
|
−3 135
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+242 502
|
−3 326
|
−7 263
|
−6 067
|
−720
|
−3 428
|
−15 514
|
−9 226
|
−23 734
|
−30 701
|
−49 676
|
−2 791
|
−78 684
|
+7 480
|
0
|
−1 667
|
−4 602
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
2
|
2
|
3
|
2
|
2
|
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ADUŢĂ S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 242 502 lei.
-
Este ADUŢĂ S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, ADUŢĂ S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 2 iulie 2007.
-
Ce cod CAEN principal are ADUŢĂ S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
-
Când a fost înființată ADUŢĂ S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 iunie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ADUŢĂ S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ADUŢĂ S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.