CUI 22091379
MALCO S.R.L.
MALCO S.R.L. este o firmă din Suceava, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4291 - Construcţii hidrotehnice. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2012 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei (−100.0% față de 2011), o pierdere netă de 13.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
22091379
Nr. înregistrare
J33/1085/2007
EUID
ROONRC.J33/1085/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Suceava
Adresă
STR. ALEXANDRU CEL BUN, NR.5
Data înregistrării
11-07-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.07.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 05-02-2015
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4291 - Construcţii hidrotehniceSursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2012
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−13 121
Capitaluri proprii
213 736
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2012 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4291 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4291 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4291 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4291 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active imobilizate |
2 751
|
2 751
|
2 751
|
9 784
|
| Active circulante |
453 340
|
454 365
|
461 401
|
538 153
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
157 883
|
| Creanțe |
451 231
|
452 200
|
458 308
|
377 219
|
| Casa și conturi la bănci |
2 109
|
2 165
|
3 093
|
3 051
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
16 000
|
| Datorii |
242 355
|
230 259
|
259 689
|
388 272
|
| Capitaluri proprii |
213 736
|
226 857
|
204 463
|
175 665
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2011
|
41 787
|
518 076
|
430 969
|
| Venituri totale |
0
|
43 977
|
360 481
|
535 471
|
| Cheltuieli totale |
13 121
|
16 142
|
320 219
|
518 169
|
| Rezultat brut |
−13 121
|
+27 835
|
+40 262
|
+17 302
|
| Rezultat net |
Față de 2011
−13 121
|
+22 394
|
+28 798
|
+7 905
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2011
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2012 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MALCO S.R.L. în 2012?
-
Bilanțul pe 2012 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 13 121 lei.
-
Este MALCO S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MALCO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MALCO S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4291 - Construcţii hidrotehnice.
-
Când a fost înființată MALCO S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iulie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2012 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MALCO S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MALCO S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.