CUI 22101332
CONSTRUCTII DAVIS SRL
CONSTRUCTII DAVIS SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o pierdere netă de 3.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
22101332
Nr. înregistrare
J12/3114/2007
EUID
ROONRC.J12/3114/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. PARTIZANILOR, NR.133
Data înregistrării
13-07-2007
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 14.04.2014
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4622 - Comerţ cu ridicata al florilor şi al plantelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−3 263
Capitaluri proprii
2 778
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 297
|
1 793
|
2 646
|
4 212
|
5 779
|
7 346
|
5 425
|
6 828
|
894
|
1 565
|
2 371
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
| Active circulante |
1 481
|
4 248
|
19 646
|
38 489
|
52 844
|
46 538
|
25 071
|
46 441
|
31 151
|
47 906
|
21 707
|
86
|
86
|
86
|
86
|
86
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
86
|
86
|
86
|
86
|
86
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
550
|
5 694
|
1 007
|
1 985
|
6 988
|
11 000
|
9 809
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
1 481
|
4 248
|
19 646
|
38 489
|
52 294
|
40 844
|
24 064
|
44 456
|
24 163
|
36 906
|
11 898
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
0
|
0
|
2 623
|
1 284
|
3 020
|
3 138
|
3 204
|
2 126
|
2 943
|
3 000
|
6 201
|
1 102
|
1 102
|
1 102
|
1 102
|
1 102
|
| Capitaluri proprii |
2 778
|
6 041
|
19 669
|
41 417
|
55 603
|
50 746
|
27 292
|
51 143
|
29 102
|
46 471
|
17 877
|
−608
|
−608
|
−608
|
−608
|
−608
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
2 244
|
7 588
|
60 601
|
102 984
|
30 533
|
84 027
|
90 771
|
120 905
|
38 979
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
2 244
|
7 588
|
63 377
|
103 185
|
30 533
|
84 027
|
90 771
|
120 905
|
38 979
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cheltuieli totale |
3 263
|
13 627
|
23 924
|
21 564
|
57 964
|
78 445
|
54 079
|
60 059
|
60 125
|
88 852
|
19 205
|
0
|
0
|
—
|
—
|
393
|
| Rezultat brut |
−3 263
|
−13 627
|
−21 680
|
−13 976
|
+5 413
|
+24 740
|
−23 546
|
+23 968
|
+30 646
|
+32 053
|
+19 774
|
0
|
0
|
0
|
—
|
−393
|
| Rezultat net |
Față de 2023
−3 263
|
−13 627
|
−21 748
|
−14 186
|
+4 857
|
+23 710
|
−23 851
|
+22 041
|
+28 831
|
+28 594
|
+18 485
|
0
|
0
|
0
|
—
|
−808
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este CONSTRUCTII DAVIS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CONSTRUCTII DAVIS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONSTRUCTII DAVIS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CONSTRUCTII DAVIS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2007.
-
Unde are sediul CONSTRUCTII DAVIS SRL?
-
Sediul firmei CONSTRUCTII DAVIS SRL (CUI 22101332) este în STR. PARTIZANILOR, NR.133, Cluj-Napoca, județul Cluj.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSTRUCTII DAVIS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSTRUCTII DAVIS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.