CUI 22140765
AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L.
AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Videle, județul Teleorman, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 61.4 mii lei (+9.0% față de 2024) și un profit net de 36 mii lei.
Date de identificare
CUI
22140765
Nr. înregistrare
J34/495/2007
EUID
ROONRC.J34/495/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Teleorman
Localitate
Orş. Videle
Adresă
STR. SOSEAUA GIURGIULUI, NR.103
Data înregistrării
19-07-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.07.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 06-10-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4521
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
61 399
Rezultat net
+35 999
Capitaluri proprii
347 328
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4299 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
39 392
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
40 961
|
54 653
|
35 671
|
35 671
|
35 671
|
—
|
| Active circulante |
345 637
|
564 765
|
508 199
|
449 159
|
406 113
|
363 895
|
336 148
|
297 381
|
259 917
|
190 953
|
174 711
|
231 536
|
210 312
|
216 512
|
223 052
|
228 907
|
267 714
|
| Stocuri |
30 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
11 223
|
9 834
|
12 149
|
9 421
|
—
|
—
|
| Creanțe |
187 771
|
447 495
|
447 495
|
412 698
|
312 712
|
312 453
|
312 450
|
149 380
|
146 136
|
149 763
|
149 064
|
177 264
|
176 442
|
176 308
|
189 148
|
188 842
|
123 686
|
| Casa și conturi la bănci |
127 866
|
117 270
|
60 704
|
36 461
|
93 401
|
51 442
|
23 698
|
148 001
|
113 781
|
41 190
|
25 647
|
43 049
|
24 036
|
28 055
|
24 483
|
40 065
|
144 028
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
16 203
|
56 203
|
96 203
|
96 203
|
96 203
|
129 003
|
179 003
|
179 003
|
179 003
|
179 003
|
179 003
|
179 003
|
179 003
|
—
|
| Datorii |
37 701
|
294 396
|
281 937
|
277 794
|
277 950
|
276 840
|
279 120
|
279 158
|
279 204
|
268 436
|
274 048
|
338 756
|
323 923
|
280 110
|
274 740
|
280 805
|
57 511
|
| Capitaluri proprii |
347 328
|
311 330
|
267 223
|
228 529
|
225 327
|
224 219
|
194 192
|
155 387
|
150 677
|
142 481
|
120 627
|
112 744
|
120 045
|
151 076
|
162 986
|
162 776
|
210 203
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
61 399
|
56 347
|
59 931
|
47 544
|
44 810
|
32 872
|
44 067
|
52 255
|
90 931
|
48 287
|
43 038
|
39 884
|
4 304
|
6 335
|
23 326
|
100 668
|
104 959
|
| Venituri totale |
61 399
|
56 347
|
59 931
|
47 544
|
44 810
|
32 872
|
44 067
|
52 255
|
90 981
|
48 287
|
43 088
|
39 884
|
4 304
|
6 335
|
23 339
|
100 669
|
104 964
|
| Cheltuieli totale |
17 155
|
4 045
|
17 688
|
43 085
|
42 386
|
2 001
|
3 940
|
46 272
|
80 967
|
24 984
|
33 912
|
45 711
|
35 206
|
18 245
|
23 089
|
142 346
|
26 752
|
| Rezultat brut |
+44 244
|
+52 302
|
+42 243
|
+4 459
|
+2 424
|
+30 871
|
+40 127
|
+5 983
|
+10 014
|
+23 303
|
+9 176
|
−5 827
|
−30 902
|
−11 910
|
+250
|
−41 677
|
+78 212
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+35 999
|
+44 107
|
+38 693
|
+3 203
|
+1 107
|
+30 027
|
+38 805
|
+4 710
|
+8 196
|
+21 854
|
+7 883
|
−6 928
|
−31 031
|
−11 910
|
+210
|
−47 427
|
+66 131
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
3
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
5
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 61 399 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 35 999 lei.
-
Este AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 octombrie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.
-
Când a fost înființată AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iulie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește AVI GRUP CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.