CUI 22158118

FOREST CAT S.R.L.

FOREST CAT S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 0210 - Silvicultură şi alte activităţi forestiere. Firma este plătitoare de TVA din 2017 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 37.8 mii lei (−7.6% față de 2024) și o pierdere netă de 87.8 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

22158118

Nr. înregistrare

J40/14098/2007

EUID

ROONRC.J40/14098/2007

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 2

Adresă

STR. GARIBALDI, NR.1, SC.B, ET.1, AP.15

Data înregistrării

24-07-2007

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 24.07.2007

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 21-11-2017

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 0220 - Exploatarea forestieră

  • 0240 - Activităţi de servicii anexe silviculturii

  • 4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii

  • 4671 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

  • 4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

  • 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor

  • 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri

  • 5210 - Depozitări

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−7.6%

37 829

Rezultat net

−244.8%

−87 776

Capitaluri proprii

−25.4%

−432 968

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut FOREST CAT S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 37 829 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 87 776 lei.

Este FOREST CAT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, FOREST CAT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 21 noiembrie 2017.

Ce cod CAEN principal are FOREST CAT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0210 - Silvicultură şi alte activităţi forestiere.

Când a fost înființată FOREST CAT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 iulie 2007.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către FOREST CAT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește FOREST CAT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit