CUI 22223704

FRONTLOOP CONSULTING S.R.L.

FRONTLOOP CONSULTING S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal.

În dizolvare sau insolvență

Date de identificare

CUI

22223704

Nr. înregistrare

J40/14967/2007

EUID

ROONRC.J40/14967/2007

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 1

Adresă

STR. CLUCERULUI, NR.55, ET.5, AP.13/2

Data înregistrării

07-08-2007

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 07.08.2007

Stare la Registrul Comerțului

sediu expirat
este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții
dizolvare conform art.235 din Legea nr. 31/1990

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 19-11-2012

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este FRONTLOOP CONSULTING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FRONTLOOP CONSULTING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are FRONTLOOP CONSULTING S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Când a fost înființată FRONTLOOP CONSULTING S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 august 2007.

Unde are sediul FRONTLOOP CONSULTING S.R.L.?

Sediul firmei FRONTLOOP CONSULTING S.R.L. (CUI 22223704) este în STR. CLUCERULUI, NR.55, ET.5, AP.13/2, Sector 1, București.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către FRONTLOOP CONSULTING S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește FRONTLOOP CONSULTING S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit