CUI 22250555
CON CONSTRUCT TOP S.R.L.
CON CONSTRUCT TOP S.R.L. este o firmă din Săcele, județul Constanța, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4673 - Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete. Firma este plătitoare de TVA din 2010 și aplică TVA la încasare. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 800.4 mii lei (+42.6% față de 2023), un profit net de 13.2 mii lei și 5 angajați.
Date de identificare
CUI
22250555
Nr. înregistrare
J13/2686/2007
EUID
ROONRC.J13/2686/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Săcele
Adresă
STR. PRIMĂVERII, NR.51
Data înregistrării
10-08-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.08.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-09-2010
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4673 - Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motocicleteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3831 - Demontarea (dezasamblarea) maşinilor şi a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
-
3832 - Recuperarea materialelor reciclabile sortate
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4671 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate
-
4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate
-
4743 - Comerţ cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
-
4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
800 368
Rezultat net
+13 206
Capitaluri proprii
155 063
Număr mediu de salariați
5
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
29
|
29
|
712
|
2 076
|
3 469
|
4 862
|
0
|
3 024
|
14 922
|
28 231
|
41 540
|
16 150
|
−1 315
|
1 879
|
7 639
|
15 403
|
| Active circulante |
200 561
|
236 069
|
132 370
|
208 708
|
272 629
|
129 851
|
357 802
|
411 657
|
354 540
|
375 212
|
406 298
|
412 113
|
259 943
|
212 069
|
270 422
|
294 030
|
| Stocuri |
159 645
|
157 309
|
122 427
|
180 611
|
248 630
|
113 434
|
336 112
|
398 644
|
339 001
|
353 784
|
381 791
|
380 004
|
243 759
|
206 127
|
268 754
|
291 693
|
| Creanțe |
7 243
|
9 350
|
2 891
|
8 441
|
3 552
|
1 771
|
1 346
|
6 376
|
1 346
|
7 470
|
15 999
|
16 842
|
5 157
|
3 286
|
604
|
678
|
| Casa și conturi la bănci |
33 673
|
69 410
|
7 052
|
19 656
|
20 447
|
14 646
|
20 344
|
6 637
|
14 193
|
13 958
|
8 508
|
15 267
|
11 027
|
2 656
|
1 064
|
1 659
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
936
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
45 527
|
94 242
|
62 824
|
50 864
|
56 944
|
38 361
|
624 675
|
642 780
|
570 253
|
531 029
|
539 416
|
579 229
|
356 528
|
404 938
|
477 176
|
439 590
|
| Capitaluri proprii |
155 063
|
141 856
|
70 258
|
159 920
|
219 154
|
96 352
|
−266 873
|
−228 099
|
−200 791
|
−127 586
|
−90 642
|
−150 966
|
−97 900
|
−190 990
|
−199 115
|
−130 157
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
800 368
|
561 182
|
621 933
|
487 182
|
419 533
|
266 789
|
152 260
|
268 995
|
238 708
|
286 122
|
242 830
|
143 786
|
118 122
|
47 306
|
65 907
|
91 340
|
| Venituri totale |
855 374
|
729 725
|
671 939
|
488 027
|
420 647
|
994 782
|
264 981
|
422 172
|
239 746
|
289 820
|
373 222
|
159 713
|
242 594
|
94 306
|
111 265
|
91 905
|
| Cheltuieli totale |
822 940
|
650 961
|
709 344
|
544 057
|
510 404
|
621 124
|
298 645
|
445 258
|
310 524
|
317 133
|
301 701
|
207 988
|
146 779
|
86 125
|
197 386
|
184 681
|
| Rezultat brut |
+32 434
|
+78 764
|
−37 405
|
−56 030
|
−89 757
|
+373 658
|
−33 664
|
−23 086
|
−70 778
|
−27 313
|
+71 521
|
−48 275
|
+95 815
|
+8 181
|
−86 121
|
−92 776
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+13 206
|
+71 598
|
−43 992
|
−59 233
|
−93 964
|
+363 670
|
−36 314
|
−27 308
|
−73 204
|
−36 008
|
+60 324
|
−53 066
|
+95 657
|
+8 125
|
−89 346
|
−94 243
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
5
|
6
|
5
|
6
|
5
|
6
|
6
|
6
|
6
|
6
|
5
|
4
|
4
|
4
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CON CONSTRUCT TOP S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 800 368 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 13 206 lei.
-
Este CON CONSTRUCT TOP S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, CON CONSTRUCT TOP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2010.
-
Ce cod CAEN principal are CON CONSTRUCT TOP S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4673 - Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete.
-
Când a fost înființată CON CONSTRUCT TOP S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 august 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CON CONSTRUCT TOP S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CON CONSTRUCT TOP S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.