CUI 22290827

RAZN IMPEX SRL

RAZN IMPEX SRL este o firmă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 72.5 mii lei (−21.7% față de 2023) și un profit net de 39.3 mii lei.

Activitate suspendată

Date de identificare

CUI

22290827

Nr. înregistrare

J16/1592/2007

EUID

ROONRC.J16/1592/2007

Formă juridică

SRL

Județ

Dolj

Localitate

Craiova

Adresă

CART. CRAIOVIŢA NOUĂ, BL.3B, SC.1, AP.8

Data înregistrării

21-08-2007

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 10.10.2025

Stare la Registrul Comerțului

întrerupere temporară de activitate

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Da

din 22-10-2025

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−21.7%

72 459

Rezultat net

−20.8%

+39 318

Capitaluri proprii

−43.8%

39 647

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut RAZN IMPEX SRL în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 72 459 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 39 318 lei.

Este RAZN IMPEX SRL plătitoare de TVA?

Nu, RAZN IMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are RAZN IMPEX SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.

Când a fost înființată RAZN IMPEX SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 august 2007.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către RAZN IMPEX SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește RAZN IMPEX SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit