CUI 22300416
SKILL TEAM S.R.L.
SKILL TEAM S.R.L. este o firmă din Sector 6, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
22300416
Nr. înregistrare
J40/15851/2007
EUID
ROONRC.J40/15851/2007
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 6
Adresă
STR. CALEA CRINGASI, NR.54, BL.4AICEM, SC.1, ET.2, AP.7
Data înregistrării
22-08-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.08.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 27-06-2013
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
lichidator judiciar
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−229 865
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
126
|
126
|
126
|
126
|
22 068
|
89 969
|
| Active circulante |
27 426
|
27 426
|
27 426
|
81 326
|
32 426
|
33 218
|
| Stocuri |
10 886
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
16 286
|
27 172
|
27 172
|
81 072
|
31 081
|
32 588
|
| Casa și conturi la bănci |
254
|
254
|
254
|
254
|
1 345
|
630
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
5 375
|
| Datorii |
225 414
|
225 414
|
225 414
|
201 934
|
236 487
|
231 956
|
| Venituri în avans |
32 003
|
32 003
|
32 003
|
32 003
|
32 003
|
32 003
|
| Capitaluri proprii |
−229 865
|
−229 865
|
−229 865
|
−152 485
|
−213 996
|
−135 397
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
228 319
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
228 328
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
0
|
75 348
|
340 915
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
−75 348
|
−112 587
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
−78 598
|
−118 320
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este SKILL TEAM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SKILL TEAM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SKILL TEAM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată SKILL TEAM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 august 2007.
-
Unde are sediul SKILL TEAM S.R.L.?
-
Sediul firmei SKILL TEAM S.R.L. (CUI 22300416) este în STR. CALEA CRINGASI, NR.54, BL.4AICEM, SC.1, ET.2, AP.7, Sector 6, București.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SKILL TEAM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SKILL TEAM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.