CUI 22352741
UNKNOWN LEVEL SRL
UNKNOWN LEVEL SRL este o firmă din Rădăuţi, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2008 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.5 mil. lei (+25.4% față de 2024), un profit net de 662.3 mii lei și 5 angajați.
Date de identificare
CUI
22352741
Nr. înregistrare
J2007001358336
EUID
ROONRC.J2007001358336
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Rădăuţi
Adresă
Str. DRAGOŞ VODĂ, Nr. 10, C.P. 725400
Data înregistrării
04-09-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 03.09.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-11-2008
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii
-
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
2 477 730
Rezultat net
+662 320
Capitaluri proprii
679 457
Număr mediu de salariați
5
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6202 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
201 907
|
330 125
|
488 548
|
87 517
|
144 942
|
176 398
|
176 954
|
238 208
|
55 023
|
73 795
|
98 654
|
9 031
|
1 672
|
3 105
|
—
|
| Active circulante |
1 779 183
|
1 624 420
|
1 660 593
|
1 583 586
|
1 411 304
|
1 100 426
|
937 697
|
573 565
|
665 500
|
423 757
|
289 783
|
241 076
|
100 853
|
55 392
|
57 907
|
| Stocuri |
227 930
|
323 677
|
324 064
|
230 605
|
177 596
|
67 037
|
64 863
|
13 340
|
99 120
|
76 129
|
86 565
|
72 964
|
43 061
|
25 807
|
25 789
|
| Creanțe |
623 413
|
505 581
|
634 251
|
465 289
|
460 047
|
419 324
|
363 264
|
321 973
|
257 744
|
299 939
|
184 662
|
43 924
|
33 016
|
22 874
|
30 554
|
| Casa și conturi la bănci |
927 840
|
795 162
|
702 278
|
887 692
|
773 661
|
614 065
|
509 570
|
238 252
|
308 636
|
47 689
|
18 556
|
124 188
|
24 776
|
6 711
|
1 564
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
4 279
|
6 679
|
12 896
|
13 806
|
21 037
|
4 860
|
9 458
|
17 718
|
1 048
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
1 190 063
|
1 108 974
|
1 006 254
|
681 094
|
681 154
|
579 949
|
539 114
|
543 105
|
394 522
|
346 205
|
301 534
|
154 433
|
58 884
|
40 471
|
40 494
|
| Venituri în avans |
61 932
|
80 432
|
98 932
|
32 724
|
32 724
|
35 110
|
48 304
|
28 907
|
31 589
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
49 638
|
49 638
|
49 638
|
49 638
|
49 638
|
49 638
|
49 638
|
49 638
|
23 601
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
679 457
|
715 501
|
994 317
|
911 926
|
799 409
|
625 023
|
491 401
|
211 160
|
275 671
|
160 805
|
104 621
|
96 722
|
43 641
|
18 026
|
17 413
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 477 730
|
1 975 836
|
1 983 858
|
1 107 470
|
1 382 852
|
1 235 420
|
1 010 184
|
829 725
|
610 627
|
352 611
|
281 523
|
251 354
|
161 693
|
47 030
|
33 500
|
| Venituri totale |
2 498 877
|
1 995 004
|
2 062 849
|
1 110 150
|
1 383 772
|
1 237 681
|
1 030 110
|
905 705
|
619 609
|
356 110
|
282 169
|
252 197
|
161 934
|
38 119
|
42 565
|
| Cheltuieli totale |
1 693 844
|
1 416 535
|
1 257 680
|
821 279
|
954 534
|
839 208
|
739 976
|
671 941
|
481 088
|
287 828
|
266 110
|
189 750
|
131 419
|
35 857
|
39 241
|
| Rezultat brut |
+805 033
|
+578 469
|
+805 169
|
+288 871
|
+429 238
|
+398 473
|
+290 134
|
+233 764
|
+138 521
|
+68 282
|
+16 059
|
+62 447
|
+30 515
|
+2 262
|
+3 324
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+662 320
|
+492 050
|
+787 232
|
+277 777
|
+415 445
|
+386 102
|
+280 241
|
+194 204
|
+114 866
|
+56 185
|
+7 899
|
+53 081
|
+25 615
|
+612
|
+457
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut UNKNOWN LEVEL SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 2 477 730 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 662 320 lei.
-
Este UNKNOWN LEVEL SRL plătitoare de TVA?
-
Da, UNKNOWN LEVEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2008.
-
Ce cod CAEN principal are UNKNOWN LEVEL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată UNKNOWN LEVEL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 septembrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către UNKNOWN LEVEL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește UNKNOWN LEVEL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.