CUI 22465872
TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL
TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare. Firma este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.3 mii lei (−88.8% față de 2024) și un profit net de 1.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
22465872
Nr. înregistrare
J2007017946404
EUID
ROONRC.J2007017946404
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
BLD THEODOR PALLADY, NR.47, ATELIER-SPATIU IN SUPRAFATA DE 50 MP
Data înregistrării
26-09-2007
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 13.04.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 15-11-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 322
Rezultat net
+1 127
Capitaluri proprii
−1 510
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
94
|
| Active circulante |
15 453
|
14 193
|
24 027
|
24 056
|
24 085
|
24 108
|
24 141
|
31 454
|
60 708
|
59 603
|
40 082
|
32 646
|
33 003
|
61 085
|
56 150
|
31 762
|
174 124
|
| Stocuri |
10 501
|
10 501
|
12 501
|
12 501
|
12 501
|
12 501
|
12 501
|
12 501
|
9 162
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
3 218
|
3 561
|
5 734
|
5 729
|
5 723
|
5 718
|
8 702
|
13 624
|
36 649
|
23 300
|
23 445
|
29 255
|
4 897
|
24 957
|
48 003
|
26 075
|
29 777
|
| Casa și conturi la bănci |
1 734
|
131
|
5 792
|
5 826
|
5 861
|
5 889
|
2 938
|
5 329
|
14 897
|
36 303
|
16 637
|
3 391
|
28 106
|
36 128
|
8 147
|
5 687
|
144 347
|
| Datorii |
16 963
|
16 830
|
33 483
|
4 092
|
3 499
|
3 499
|
3 499
|
9 550
|
32 275
|
18 272
|
6 948
|
17 864
|
28 192
|
59 077
|
50 882
|
36 489
|
97 330
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
20 161
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−1 510
|
−2 637
|
−9 456
|
19 964
|
20 586
|
20 609
|
20 642
|
21 904
|
28 433
|
41 331
|
33 134
|
14 782
|
4 811
|
2 008
|
−14 893
|
−4 727
|
76 888
|
| Capital subscris vărsat |
950
|
950
|
950
|
950
|
950
|
950
|
950
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 322
|
11 850
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 181
|
78 666
|
122 236
|
95 041
|
130 613
|
579 720
|
414 331
|
55 697
|
72 608
|
397 569
|
| Venituri totale |
1 322
|
11 850
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3 181
|
81 653
|
122 236
|
95 041
|
130 613
|
579 720
|
414 332
|
55 704
|
73 365
|
405 660
|
| Cheltuieli totale |
15
|
3 732
|
29 420
|
622
|
23
|
33
|
2 011
|
9 615
|
89 300
|
110 372
|
73 193
|
118 743
|
576 021
|
393 565
|
65 870
|
73 399
|
378 573
|
| Rezultat brut |
+1 307
|
+8 118
|
−29 420
|
−622
|
−23
|
−33
|
−2 011
|
−6 434
|
−7 647
|
+11 864
|
+21 848
|
+11 870
|
+3 699
|
+20 767
|
−10 166
|
−34
|
+27 087
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 127
|
+6 819
|
−29 420
|
−622
|
−23
|
−33
|
−2 011
|
−6 529
|
−12 898
|
+8 197
|
+18 352
|
+9 971
|
+2 803
|
+16 901
|
−10 166
|
−4 937
|
+19 268
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 322 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 127 lei.
-
Este TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL plătitoare de TVA?
-
Da, TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 15 noiembrie 2017.
-
Ce cod CAEN principal are TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare.
-
Când a fost înființată TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 septembrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.