CUI 22466088

NEUROLOG SRL

NEUROLOG SRL este o firmă din Sibiu, județul Sibiu, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 486.9 mii lei (−9.1% față de 2024), un profit net de 406.7 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

22466088

Nr. înregistrare

J32/1617/2007

EUID

ROONRC.J32/1617/2007

Formă juridică

SRL

Județ

Sibiu

Localitate

Sibiu

Adresă

STR. ŞERPUITĂ, NR.22

Data înregistrării

26-09-2007

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 25.09.2007

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 7219 - Cercetare-dezvoltare în alte ştiinţe naturale şi inginerie

  • 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată

  • 8690 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−9.1%

486 873

Rezultat net

−13.3%

+406 725

Capitaluri proprii

−13.3%

406 965

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut NEUROLOG SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 486 873 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 406 725 lei.

Este NEUROLOG SRL plătitoare de TVA?

Nu, NEUROLOG SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are NEUROLOG SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală.

Când a fost înființată NEUROLOG SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 septembrie 2007.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către NEUROLOG SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește NEUROLOG SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit