CUI 22521387
MASSIVE DYNAMICS SRL
MASSIVE DYNAMICS SRL este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2009. Activitatea principală: CAEN 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse. Firma este plătitoare de TVA din 2009, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 970.5 mii lei (+11.3% față de 2024), un profit net de 640.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
22521387
Nr. înregistrare
J40/8477/2009
EUID
ROONRC.J40/8477/2009
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
STR. SUVENIR, NR.8
Data înregistrării
05-10-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.02.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-11-2009
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverseCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
970 510
Rezultat net
+640 627
Capitaluri proprii
641 827
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
324
|
49 660
|
104 389
|
149 610
|
203 238
|
—
|
—
|
1 542
|
3 223
|
5 238
|
733
|
1 190
|
756
|
13 355
|
31 371
|
51 244
|
82 465
|
| Active circulante |
1 121 478
|
1 449 677
|
1 139 525
|
516 397
|
404 072
|
310 286
|
233 974
|
102 300
|
51 093
|
40 360
|
64 683
|
57 122
|
27 718
|
19 820
|
15 656
|
2 174
|
35 865
|
| Creanțe |
1 081 262
|
1 423 750
|
997 938
|
364 831
|
266 703
|
298 541
|
41 414
|
46 587
|
43 686
|
38 553
|
30 665
|
29 049
|
26 701
|
18 836
|
11 061
|
800
|
22 766
|
| Casa și conturi la bănci |
40 216
|
25 927
|
141 587
|
151 566
|
137 369
|
11 745
|
192 560
|
55 713
|
7 407
|
1 807
|
34 018
|
28 073
|
1 017
|
984
|
4 595
|
1 374
|
13 099
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
10
|
15 011
|
5 416
|
10 129
|
| Datorii |
479 975
|
598 654
|
328 745
|
142 332
|
234 842
|
20 810
|
21 958
|
43 346
|
13 322
|
8 136
|
12 728
|
11 542
|
10 454
|
28 483
|
60 204
|
64 637
|
114 139
|
| Capitaluri proprii |
641 827
|
900 683
|
915 169
|
523 675
|
372 468
|
289 476
|
212 016
|
60 496
|
40 994
|
37 462
|
52 688
|
46 770
|
18 020
|
4 702
|
1 834
|
−5 803
|
14 320
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
970 510
|
872 261
|
1 083 489
|
829 903
|
488 461
|
365 057
|
217 980
|
164 894
|
184 525
|
152 405
|
129 408
|
153 330
|
103 706
|
98 452
|
95 274
|
214 524
|
242 425
|
| Venituri totale |
1 032 099
|
931 499
|
1 194 659
|
848 329
|
505 592
|
366 136
|
221 316
|
165 076
|
184 683
|
152 777
|
130 757
|
153 634
|
103 953
|
99 176
|
96 570
|
226 849
|
243 980
|
| Cheltuieli totale |
362 010
|
405 293
|
445 754
|
300 913
|
119 459
|
78 227
|
63 156
|
140 625
|
175 614
|
168 003
|
122 894
|
118 975
|
87 769
|
95 332
|
88 535
|
242 097
|
204 398
|
| Rezultat brut |
+670 089
|
+526 206
|
+748 905
|
+547 416
|
+386 133
|
+287 909
|
+158 160
|
+24 451
|
+9 069
|
−15 226
|
+7 863
|
+34 659
|
+16 184
|
+3 844
|
+8 035
|
−15 248
|
+39 582
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+640 627
|
+501 818
|
+641 494
|
+522 475
|
+371 268
|
+277 460
|
+151 520
|
+19 502
|
+3 532
|
−15 226
|
+5 917
|
+28 750
|
+13 318
|
+2 868
|
+7 637
|
−20 123
|
+34 133
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MASSIVE DYNAMICS SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 970 510 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 640 627 lei.
-
Este MASSIVE DYNAMICS SRL plătitoare de TVA?
-
Da, MASSIVE DYNAMICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2009.
-
Ce cod CAEN principal are MASSIVE DYNAMICS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
-
Când a fost înființată MASSIVE DYNAMICS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 iulie 2009.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MASSIVE DYNAMICS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MASSIVE DYNAMICS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.