CUI 22530482
TRIVET SRL
TRIVET SRL este o firmă din Băţanii Mari, județul Covasna, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 7500 - Activități veterinare. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 425.1 mii lei (−0.1% față de 2024), un profit net de 31.2 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
22530482
Nr. înregistrare
J14/526/2007
EUID
ROONRC.J14/526/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Covasna
Localitate
Băţanii Mari
Adresă
, Nr. 479, C.P. 527020
Data înregistrării
08-10-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.10.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7500 - Activități veterinareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4773 - Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
-
4776 - Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea, în magazine specializate
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
425 058
Rezultat net
+31 159
Capitaluri proprii
73
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7500 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
6 567
|
—
|
—
|
—
|
6 029
|
9 647
|
14 471
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
24 094
|
40 455
|
34 324
|
27 948
|
22 906
|
12 267
|
13 137
|
18 806
|
10 033
|
17 823
|
12 324
|
6 326
|
20 293
|
18 049
|
19 225
|
21 680
|
39 855
|
| Stocuri |
20 567
|
16 479
|
25 432
|
10 339
|
14 728
|
7 497
|
6 440
|
9 775
|
7 294
|
11 412
|
4 932
|
1 809
|
11 959
|
3 082
|
5 636
|
7 908
|
19 729
|
| Creanțe |
—
|
875
|
—
|
—
|
7 247
|
1 490
|
1 490
|
1 490
|
1 490
|
1 490
|
2 876
|
2 877
|
2 881
|
4 182
|
4 016
|
3 984
|
7 750
|
| Casa și conturi la bănci |
3 449
|
23 013
|
8 892
|
17 609
|
931
|
3 280
|
5 207
|
7 541
|
1 249
|
4 921
|
4 516
|
1 640
|
5 453
|
10 785
|
9 573
|
9 788
|
12 376
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
14 845
|
14 845
|
12 968
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
30 588
|
71 541
|
69 767
|
38 631
|
49 927
|
27 744
|
34 557
|
33 632
|
28 554
|
30 170
|
28 878
|
25 094
|
26 105
|
31 808
|
30 727
|
24 762
|
29 881
|
| Capitaluri proprii |
73
|
−31 086
|
−35 443
|
−10 683
|
−20 992
|
−5 830
|
−6 949
|
19
|
−3 676
|
621
|
−16 554
|
−18 768
|
−5 812
|
−13 759
|
−11 502
|
−3 082
|
9 974
|
| Capital subscris vărsat |
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
425 058
|
425 311
|
309 760
|
330 345
|
256 733
|
282 469
|
255 651
|
246 636
|
208 740
|
251 223
|
194 878
|
131 786
|
177 365
|
159 506
|
113 564
|
132 896
|
206 212
|
| Venituri totale |
470 182
|
425 721
|
309 816
|
359 125
|
256 742
|
282 469
|
255 651
|
246 636
|
208 740
|
251 223
|
194 878
|
131 786
|
177 366
|
159 506
|
113 610
|
132 916
|
206 216
|
| Cheltuieli totale |
433 088
|
420 404
|
331 479
|
345 346
|
269 534
|
279 381
|
260 062
|
240 605
|
210 950
|
231 536
|
186 818
|
140 788
|
164 373
|
161 763
|
122 030
|
142 747
|
196 960
|
| Rezultat brut |
+37 094
|
+5 317
|
−21 663
|
+13 779
|
−12 792
|
+3 088
|
−4 411
|
+6 031
|
−2 210
|
+19 687
|
+8 060
|
−9 002
|
+12 993
|
−2 257
|
−8 420
|
−9 831
|
+9 256
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+31 159
|
+4 358
|
−24 761
|
+10 309
|
−15 162
|
+1 119
|
−6 968
|
+3 695
|
−4 297
|
+17 175
|
+2 214
|
−12 956
|
+7 947
|
−2 257
|
−8 420
|
−13 056
|
+6 678
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
2
|
2
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TRIVET SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 425 058 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 31 159 lei.
-
Este TRIVET SRL plătitoare de TVA?
-
Da, TRIVET SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are TRIVET SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7500 - Activități veterinare.
-
Când a fost înființată TRIVET SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 octombrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TRIVET SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TRIVET SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.