CUI 22547972
HEI SYSTEME SRL
HEI SYSTEME SRL este o firmă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 291.6 mii lei (+1 731.1% față de 2024), un profit net de 237.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
22547972
Nr. înregistrare
J30/1315/2007
EUID
ROONRC.J30/1315/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Satu Mare
Adresă
STR. EUGEN IONESCO, NR.2
Data înregistrării
11-10-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.10.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 14-02-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
291 599
Rezultat net
+237 271
Capitaluri proprii
237 472
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
101 293
|
10 788
|
10 788
|
10 783
|
11 092
|
9 941
|
8 791
|
11 178
|
13 633
|
17 926
|
23 611
|
26 611
|
109 111
|
128 611
|
16 641
|
9 291
|
5 583
|
| Active circulante |
221 939
|
123 981
|
136 585
|
118 550
|
180 226
|
362 665
|
378 998
|
388 260
|
449 209
|
494 794
|
678 139
|
1 001 197
|
686 232
|
379 327
|
661 164
|
380 681
|
123 791
|
| Stocuri |
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
1 475
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
138 494
|
95 901
|
71 755
|
70 091
|
64 541
|
233 991
|
280 315
|
251 499
|
355 844
|
410 440
|
556 617
|
951 709
|
634 018
|
348 478
|
580 225
|
319 973
|
14 341
|
| Casa și conturi la bănci |
81 970
|
26 605
|
63 355
|
46 984
|
114 210
|
127 199
|
97 208
|
135 286
|
91 890
|
82 879
|
120 047
|
48 013
|
50 739
|
30 849
|
80 939
|
60 708
|
109 450
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
100 947
|
100 947
|
100 947
|
80 857
|
80 857
|
80 857
|
80 856
|
183 134
|
127 732
|
—
|
| Datorii |
85 760
|
11 486
|
11 825
|
9 360
|
17 714
|
23 130
|
117 816
|
16 765
|
10 622
|
4 731
|
72 812
|
525 637
|
558 573
|
378 576
|
817 370
|
500 787
|
117 770
|
| Capitaluri proprii |
237 472
|
123 283
|
135 548
|
119 973
|
173 604
|
349 476
|
269 973
|
483 620
|
553 167
|
608 936
|
709 795
|
583 028
|
317 627
|
210 218
|
43 569
|
16 917
|
11 604
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
291 599
|
15 925
|
—
|
19 784
|
—
|
67 684
|
—
|
—
|
—
|
—
|
427 622
|
408 444
|
744 228
|
525 133
|
530 218
|
496 643
|
544 209
|
| Venituri totale |
336 384
|
213 940
|
296 448
|
374 618
|
266 017
|
241 608
|
265 552
|
234 307
|
302 426
|
224 627
|
466 497
|
488 102
|
746 958
|
589 352
|
530 518
|
498 905
|
548 892
|
| Cheltuieli totale |
94 541
|
47 588
|
44 271
|
115 724
|
36 446
|
36 262
|
45 750
|
48 180
|
52 935
|
92 804
|
119 769
|
172 148
|
619 089
|
390 960
|
498 068
|
490 367
|
523 985
|
| Rezultat brut |
+241 843
|
+166 352
|
+252 177
|
+258 894
|
+229 571
|
+205 346
|
+219 802
|
+186 127
|
+249 491
|
+131 823
|
+346 728
|
+315 954
|
+127 869
|
+198 392
|
+32 450
|
+8 538
|
+24 907
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+237 271
|
+164 256
|
+249 272
|
+255 223
|
+227 349
|
+203 017
|
+218 570
|
+186 127
|
+249 491
|
+131 823
|
+291 046
|
+265 401
|
+107 410
|
+166 649
|
+26 652
|
+5 313
|
+21 682
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
1
|
1
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut HEI SYSTEME SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 291 599 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 237 271 lei.
-
Este HEI SYSTEME SRL plătitoare de TVA?
-
Da, HEI SYSTEME SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 14 februarie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are HEI SYSTEME SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată HEI SYSTEME SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 octombrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către HEI SYSTEME SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește HEI SYSTEME SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.